40 derece de kumla imtihan...

Tarık Papuççuoğlu'na bir haller oldu!

40 derece de kumla imtihan...
Yapımcılığını YSM'nin (Yayla Sanat Medya), yönetmenliğini Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun üstlendiği ‘En Güzeli’ adlı sinema filminde rol alan usta oyuncu Tarık Papuççuoğlu,  canlandırdığı 'Fahri' karakteriyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 
 Ağustos ayında vizyona girmesi planlanan 'En Güzeli'  filminde kamera karşına geçen Tarık Papuççuoğlu,  mesleği komiserlik olan fakat gizli bir operasyon için güzellik yarışmasına jüri başkanlığı yapmak zorunda kalan deli dolu ve tatlı kaçık 'Fahri' karakterine hayat veriyor.
 
Çekimleri Antalya’da yaklaşık 40 derece sıcaklıktaki gerçekleşen sinema filminde ,Tarık Papuççuoğlu özellikle kumun altında gömülü olarak kaldığı sahneler nedeniyle  zaman zaman zor anlar yaşadı. 


Asker arkadaşı olan üç kafadarın çalışmak için gittikleri Antalya’da yaşadıkları birbirinden ilginç ve  macera dolu olayların anlatıldığı filmde, Erkan Can, Mehmet Özgür, Tuvana Türkay, Tarık Papuççuoğlu başta olmak üzere Osman Karagöz, Cem Kılıç, Fırat Çöloğlu, İrfan Kangı, Turgay Tanülkü, Ebubekir Öztürk, Bilal Çatalçekiç ve Ferzan Hekimoğlu rol alıyor.
 
-- 

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2015, 11:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568