7 yıldır kayıp olan Melike’yi arıyoruz

Gizem Hamurcu / İstanbul - Ekranların deneyimli gazetecisi Balçiçek İlter’in sunduğu “Olay Yeri” programı herkese umut olmaya devam ediyor.

7 yıldır kayıp olan Melike’yi arıyoruz

MELİKE TOYGUNCU 7 YILDIR KAYIP!
Aile 18 Ocak 2011’de Ankara’nın Sincan İlçesi’nde 14 yaşındayken ablasına üniversite formu ve bakkaldan ekmek almak için evden ayrılan Melike Toyguncu’dan haber alamıyor. Melike’nin annesi Fatma Hanım, Muharrem A. adlı kişinin önce büyük kızını istediğini, vermeyince küçük kızı Melike’yi kaçırdıklarını iddia etti.

GÖZÜ YAŞLI AİLE HER YERDE KIZLARINI ARIYOR
Aile, Muharrem A., Oğuzhan M., Bekir B. ve Cevat Y. tarafından alıkonulduğunu ve kızının başına ne geldiyse bu dört kişinin sorumlu olduğunu iddia etti. İddialara göre Melike ortadan kaybolduğunda Cevat Y.’nin evine götürüldü. Polis daha sonra yaptığı olay yeri incelemesinde, 23 gün boyunca bu evde kalan Melike’nin saç tellerine, tişörtüne ve saç tokasını ulaştı. 

KIZIMI ÖLÜ YA DA DİRİ BULUN!
Anne, 6 ay sonra Muharrem A.’nın tutuklandığını ve iki yıl cezaevinde kaldığını ve kızlarının yerini söylemediğini söyledi. Olay Yeri ekibi şimdi 7 yıldır kayıp olan Melike’yi arıyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2017, 20:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568