Adli Tıp'tan rapor geldi!

Hakan Ekinci’nin Sır Ölümü İle İlgili Adli Tıp’tan Ön Rapor Çıktı

Adli Tıp'tan rapor geldi!

Serap Paköz’ün sunumuyla hafta içi her gün Tv 8 ekranlarında yayınlanan “Gerçeğin Peşinde” programına (bugün) bilgisayar başında ölü bulunan 13 yaşındaki Hakan Ekinci’nin ölümü ile ilgili Adli Tıp Kurumundan gelen ön rapor damgasını vurdu. 
 
Esenyurt’ta ki evlerinde bilgisayar başında ölü bulunan 13 yaşındaki Hakan Ekinci’nin annesi Gülizar Ekinci, babası Mehmet Ekinci, babaannesi Habibe Ekinci, yengesi Yeter Ekinci bugün canlı yayındaydılar. 
 
“Hakan Ekinci’nin ölümü ile ilgili Adli Tıp Kurumundan ön rapor geldiğini ve ön raporda kendi canına kıydığına yönelik bir ifade olduğunu, sargı bezi sarılmak suretiyle dendiğini” söyleyen Serap Paköz, Yrd. Doç. Dr. Taner Güven’e; “Bu şekilde intihar vakaları var mı?” diye sordu. 
 
Adli Tıp’tan gelen ön raporu yorumlayan Yrd. Doç. Dr. Taner Güven; “Bu şekilde intihar vakaları ender olarak görülebilir; ama ben 13 yaş gibi küçük bir yaşta hiç duymadım,  literatürde de okumadım. Dünyada ise çok çok ender bir durum. Bu ön rapor, ön rapor ne demektir? Burada henüz tamamlanmayan tetkikler var demektir. Bağla boğmada sonuç büyük oranda cinayet yada kazadır. Cinayetlerde de bir kişinin diğerinden çok çok güçlü olması gerekir” dedi.  


 
“Ailenin bu bir cinayet söylemi mantık dışı değil o zaman” diyen Serap Paköz’e katılan Yrd. Doç. Dr. Taner Güven de; “Ben de olayda bir ikinci şahsın olduğunu düşünüyorum” dedi. 

Gamze KARAMAN BOSTAN

Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2017, 22:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
serap suyolcu
serap suyolcu - 3 ay Önce

Nicin cozulmedi inanirliginiz sarsiliyor merakla bekliyoruz arada bir konusunki insanlar beklemesin

SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568