Aileler ağladı, Türkiye ağladı

Gamze Karaman BOSTAN - İstanbul- İki kardeş olan katil zanlıları S. Y. ve A. Y. onlara yardım eden 3 kişi evlerinden alınıp, Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü - Cinayet Büro’ya götürülerek gözaltına alındılar. 

Aileler ağladı, Türkiye ağladı

“Günlerdir bir şeyleri bilerek susmak o kadar zordu ki.. Bugüne gelebilmek için susmak zorundaydık. Çok şükür Allahım’a bugüne geldik. Dün gece ekibim sabaha kadar uyumadı. Sabaha karşı kanala geldim sonrasında çok önemli gelişmeler yaşadık” sözlerini söylerken gözyaşları döken Serap Paköz; “Büşra Karabacak ve aynı yaştaki kuzeni Tuğçe Yıldırım’ın katilleri dün gece müthiş bir operasyonla yakalandı” diyerek, tüm Türkiye’ye damgasını vuran haberi açıkladı. 

Aileler ağladı, Türkiye ağladı 
11 yıldır çözülemeyen Balıkesir cinayetinde flaş göz altıların açıklanmasının ardından stüdyoda büyük bir feryat koptu. Ailelerin, 11 yıl sonra çocuklarının katillerinin yakalandıklarını öğrenmelerinin ardından, döktükleri sevinç gözyaşları milyonları ekrana kilitledi. Aileler ağladı, Türkiye ağladı. 

Serap Paköz raporu okudu 
Serap Paköz, raporu gözyaşları içinde okudu: “Balıkesir Cumhuriyet Başsavcılığı'nın görevlendirdiği Yeni Yüzyıl Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ersi Kalfaoğlu'nun, 11 yıl önce alınan doku örneklerinin günümüz teknolojisi ile yeniden incelenmesi sonucu S. Y. ve A. Y.’ye ait olduğu belirlendi.”  

Programdn bir bölüm video görüntüleri

Paköz; “Dün gece saat 00:00 itibariyle düğmeye basıldı. Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü’nden 6 araç hareket etti. Sabaha karşı yapılan eş zamanlı operasyonla iki kardeş olan katil zanlıları S. Y. ve A. Y. onlara yardım eden 3 kişi evlerinden alınıp, Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü - Cinayet Büro’ya götürülerek gözaltına alındılar. 

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 16:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568