Amerika’dan iddialı döndü!

John Steinbeck’in romanından uyarlanan ‘Fareler ve İnsanlar’ oyunu ile Tony Ödülü’nü kazanan ‘All the Way’ oyununu izledi...

Amerika’dan iddialı döndü!

‘Küçük Kadınlar’, 'Seni Bana Yazmışlar’, ‘Böyle Bitmesin’ gibi dizilerde canlandırdığı başarılı rollerle tanınan yakışıklı oyuncu Ali İl Amerika’dan döndü.  

Genç kızların yeni sevgilisi dil eğitimi için gittiği Amerika’da bir ay kaldığını belirterek New York günlerinin oldukça renkli geçtiğini söyledi. Ali İl, “Bu süre zarfında hem İngilizcemi geliştirdim hem de New York’da  tiyatro oyunlarını izledim. Çok fazla müzikal olmasına rağmen tiyatro oyunlarını izlemeyi tercih ettim.” dedi.

John Steinbeck’in romanından uyarlanan  ‘Fareler ve İnsanlar’ oyunu ile Tony Ödülü’nü kazanan ‘All the Way’ oyununu izlediğini de belirten Ali İl, New York’ta çektiği fotoğrafları sosyal medyadan paylaştı.

Başarılı oyuncu dizi projeleriyle ilgili olarak senaryoları titizlikle değerlendirdiğini belirtirken, önümüzde ki sezon ‘Bezirgan’ ve ‘Hafif’ adlı oyunları yeniden sahneleyeceğini söyledi.
www.yakamozyakut.com İstanbul / Olcay Ünal SERT
Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2014, 10:17
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568