Arif V 216 ilk kez seyirciyle buluştu

Bilge Karancı / İSTANBUL - Cem Yılmaz’ın senaristliğini, Kıvanç Baruönü’ nün yönetmenliğini yaptığı merakla beklenen “Arif V 216” filminin seyirci özel gösterimi, önceki akşam Anadolu yakasının yeni nefesi Hilltown AVM’ de gerçekleştirildi

Arif V 216 ilk kez seyirciyle buluştu

Merakla beklenen “Arif V 216filmi ile adından sıkça söz ettiren Cem Yılmaz ve filmin diğer oyuncuları, önceki akşam Anadolu yakasının yeni gözdesi Hilltown Avm Cinemaximum sinemalarında seyircilerle bir araya geldi.

 Film gösterimi öncesi,  Hilltown AVM misafirlerini selamlayan Cem Yılmaz ve rol arkadaşları oldukça yoğun bir ilgi ile karşılandı.  Cem Yılmaz’ ı, rol arkadaşları Ozan Güven, Can Yılmaz, Zafer AlgözÖzkan Uğur, Seda Bakan ve filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü yalnız bırakmadı. 

15 Senelik Dostluğun Hikâyesi ‘’ARİF V 216’’
Hilltown AVM Cinemaximum sinemalarında gerçekleşen özel gösterimde yoğun ilgi ile karşılaşan Cem Yılmaz ve Arif V 216 kadrosu,  ‘’Karşılaştıkları ilgi karşısında oldukça mutlu olduklarını, çok güzel reaksiyon aldıklarını,  filmi iki gündür izlediklerini söyledi. 

Henüz film başlamadan Cem Yılmaz izleyiciye, Abisi Can Yılmaz için ‘’Abimi filmde tanıyanlar olursa otomobil hediye ediyoruz’’ diyerek espride bulundu.

Cem Yılmaz, sözlerine, ‘’Arif V 216’ nın yeni bir yıla başlarken, herkes için yeni yıl hediyesi gibi geldiğini, insanları birleştirdiğini ayrıca birlik ve beraberliği çağrıştırdığını söyledi. Ardından sözlerine, bu filmin temellerinin aslında 15 yıl öncesine dayandığını’’ ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2018, 21:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568