Aşk hayatında önemli bir karar alacak

Olcay Ünal Sert / İSTANBUL - Star TV ekranlarında yayınlanan dizide mahallenin delikanlısı Baraboy’u oynayan Berkay Tulumbacı, yeni bölümde hayranlarına büyük bir sürpriz yaşatacak ve aşk hayatında önemli bir karar alacak.

Aşk hayatında önemli bir karar alacak
HABERİN GALERİSİ
Berkay Tulumbacı

Berkay Tulumbacı

İkinci dereceden işsizlik yanığı' adlı oyunda 2001 ekonomik krizinde askerden dönen bir gencin yaşadıkları kara mizah olarak esprili bir dille anlatılıyor...

Dizi ve tiyatroyu bir arada götürmenin kendisini yormadığını söyleyen yakışıklı oyuncu Berkay Tulumbacı;  "İkinci dereceden işsizlik yanığı" adlı tek kişilik oyunda  8 farklı karakteri canlandırıyor.
2001 yılında Türkiye'de yaşanan ekonomik krizde askerden dönen bir gencin başından geçenleri anlatan oyunda, sistemin getirdiği sorunlar esprili bir dille anlatılıyor. Berkay Tulumbacı, "2013 yılından beri bu oyunu sahneliyorum. 4 yılda 456 kez sahneledi. Bu yıl 5. sezonumuz,  günümüzde de işsizlik sorunu gündemini yitirmediği için güncelliğini koruyor." dedi.

'İKİNCİ DERECEDEN İŞSİZLİK YANIĞI' 5. SEZONA START VERİYOR!

Yorucu olmuyor mu sorusuna Berkay Tulumbacı "Bu sezon 5. Sezonumuz olacak ve 457. Oyunu sahneleyeceğim. Bu gerçekten heyecan verici. Bu kadar çok oynamak insanı yoruyor evet ama biletlerin tükendiğini görmek ve seyircinin ilgisini hissetmek bütün o yorgunluğunuzu alıyor. İşsizlik sorunu gündemini pek yitirmediği için güncelliğini koruyor bu nedenle çok ilgi çekiyor ve oyuncu-seyirci arasında güzel bir etkileşim oluyor..” dedi.

Yönetmenliğini Elif Erdal'ın yaptığı kara mizah türünde ki oyun 17 Ekim 2017 -20 Ekim 2017  tarihleri arasında İstanbul Devlet Tiyatrosu Üsküdar Tekel Sahnesi'nde seyirciyle buluşacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2017, 20:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568