Avanak Dedektör filminin çekimleri

Kuşadası’nda devam ediyor..

Avanak Dedektör filminin çekimleri
Yeni bir komedi sinema filmi  çekimine başlanan Avanak Dedektör adlı sinema filminin  Yapımcılığını ve yönetmenliğini  üstlenen Hamit Şahin,  üstlendiği Avanak Dedektör filminin çekimlerine Kuşadası’nda devam ediyor..
 
Senaryosu Ergün Yıldırım ve Hamit Şahin’in altı ayın üzerinde çalışarak yazdığı komedi-aksiyon filmi “Avanak Dedektör”de oyuncular Tuğba Özay,Esra Sönmezer, Coşkun Göğen,Muharrem Erdemir, Şehmuz Yığın,Yiğit Dören, Yavuz Karakaş, Ateş Fatih Uçan,Mehmet Kurt, Tuncay Akça,Gülnihal Demir, Deniz Akkkoyun, Uğurtan Sayıner,Cem Batu Altıntaş,Cabbar  gibi çok sayıda oyuncunun arasında yer alan isimlerden biri de Ünlü Yazar merhum Aziz Nesin’in anma töreni için Kuşadasında bulunan ve gelen teklif üzerine oynamayı kabul eden Ahmet Nesin.  
 

Kuşadası ve İstanbul’da gerçekleşecek çekimlerin üç hafta süreceği planlandığını söyleyen yapımcı Hamit Şahin,,geçtiğimiz yıl imza attığı “3-2-1 Kestik” filminden sonra Avanak Dedektör’ü de bir cinayete tanıklık edip İstanbul’dan Kuşadası’na kaçan  üç kafadar arkadaşın  yaşam  mücadelesini anlatan filmi çekme kararı verdiklerini söyledi. “Avanak Dedektör”ün önümüzdeki sonbahar döneminde sinema salonlarını kırıp geçirmeyi planladığını da müjdeledi. 


Oyuncular arasında yer alan Tuğba Özay ise ülke olarak gülmeyi unuttuğumuzu, sonbahar’da gülmeye hazır olunmasını önerdi. 

Merhum Cumhurbaşkanı Turgut Özalın papağanı Cabbarda bu filmde bizimkiler dizisindeki meşhur Cemilin arkadaşı olarak rol alıyor.


Kuşadasındaki çekimler sıcaklara rağmen devam ediyor.İki günlük bayram izninden sonra son sürat yeni sezona hazırlanan AVANAK DEDEKTÖR adlı Sinema filmi komedi dalında herkesin beğenisine aday.

Ünlülerin fotoğrafçısı Erol Atarda Kuşadasında ikamet ettiği için ara ara sete gelerek arkadaşları Tuğba Özay ve Coşkun Gögenle bol bol sohbet etme fırsatı buluyorlar.


Sette yaşanan komedilere şahit olan ünlülerin fotoğrafçısı Erol Atar filmi çok beğendiğini herkesin izlemesi gerektiğini söyledi.


www.Yakmaozyakut.com.trBodrum/ Muharrem ERDEMİR 
Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2015, 21:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568