Aydan Çakır, Jean Reno ile mülteci filmini çekecek

Aydan Çakır, Jean Reno ile mülteci filmini çekecek

Okan Bayülgen ve Levent Ülgen’e benzerliği ile şaşırtan aynı zaman da bir reklam filminde Yılmaz Erdoğan ın dublörlüğünü de yapan 37 yıllık tiyatro 25 yıllık sinema ve dizi oyuncusu Aydan Çakırın Rol Alacağı Mülteci Filmi Hayata Geçiyor...
Hatay'dan Bodrum'a, Bodrum'dan İtalya ve İspanya'ya uzanacak olan Mülteci filmi için çalışmalar başladı. Oyuncu Aydan Çakır, filmde yönetmen yardımcılığı ve başrol oynayacak.

Hatay'dan Bodruma dek birçok il ve ilçe de çekimleri yapılacak Mülteci filminin bazı sahneleri Muğla, İzmir, Manisa ve çevresinde geçecek. Bu amaçla Muğla, İzmir ve Manisa çevresine mekân çalışmaları için davet edilen Aydan Çakır bu filmin bu bölge de çekilecek sahneleri ile Muğla, İzmir ve Manisa çevresinin adını çok önemli bir şekilde tüm dünyaya duyuracaklarını ifade etti.

''Kıtlık ''gelemeyen bir milletin, İrlandalıların hikâyesi iken ''Mülteci '' kapılarımızı açtığımız bir milletin, Suriyelilerin hikâyesi. Yönetmen Mel Gibson..yardımcı yönetmen ve oyunculardan biri de benim dedi. Mülteci filminde Aydan Çakır, Reza Hemmatirad yönetimiyle Jean Reno gibi dünyaca ünlü isimler ile yardımcı yönetmen ve başrol oyuncusu olarak kamera önüne geçmeye hazırlanıyor ve aynı zamanda Mel Gibson'un, yine Osmanlı yapım sahibi 2.Abdülhamit Hanın 4. kuşak torunu Kayıhan Osmanoğlu ile anlaşma sağladığı “Kıtlık” filminde görev alacak.

Aydan Çakır Kimdir?
İlklerin Sanatçısı Aydan Çakır... İlk Cumhurbaşkanımızın filmi ''Veda'' da dayak atan hoca rolüyle, Mustafa Kemal'in (Atatürk) olmasına vesile olan rolden...''Reis '' filminde dayak yiyen marangoz Selim rolüyle son Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanlığa uzanan yolu açan rolle Türkiye'de ilk ve tek oyuncu olarak görev alacak Aydan Çakır, 14 Ekim'de vizyona girecek Reis filminin vizyona girmesinden önce birçok film ve diziden teklif almaya devam ediyor. Aydan Çakır'ın bu başarısını şans'a bağlamak, kendisine haksızlık ettiğimizi gösterir. Aşağıda sıraladığımız liste Çakır'ın başarısının belgesidir.


Aydan Çakır'ın Oynadığı Bazı Film Ve Diziler:
Reis 2016, Güzel İkili 2016, Deli Saçması 2016, Nefrin 2016, Büyük Sürgün 2013, Cennetin Yolu 2014, Eşref Paşalılar 2010, Hayde Bre 2010, Mazlum Kuzey 2014, New York ta Beş Minare 2010, Siccin 2014, Tamaya 2012, Veda 2010, Nazım Hikmet Belgeseli 2008, Viyana Kuşatması 2013,

Acil Aşk Aranıyor, Adanalı, Akasya Durağı, Anneler Ve Kızları, Arka Sokaklar, Asayiş Berkemal, Aşk Bir Hayal, Aşkın Kanunu, Aşktan Kaçılmaz, Bana Artık Hicran De Bebeğim, Bebek İşi, Benim Adım Gültepe, Benim Annem Bir Melek, Beyaz Karanfil, Bez Bebek, Bir Çocuk Sevdim, Bir Kadın Tanıdım, Cümbür Cemaat Aile, Çınar, Derdes,t Diriliş Ertuğrul, Dudaktan Kalbe, Ezel, Fatih Harbiye, Fatma Gülün Suçu Ne, Filinta, Firuze, Galip Derviş, Geniş Aile, Gölgedekiler, Gönül İşleri, Günahkar, Güzel Çirkin, Halil İbrahim Sofrası, Her şey Yolunda Merkez, Hicran Yarası, İki Aile, İpsiz Recep, Kaçak Gelinler, Kahramanlar, Kanıt, Karadağlar, Kardeş Payı, Kertenkele, Kocamın Ailesi, Köprü, Kötü Yol, Kurt Kanunu, Kurtlar Vadisi, Küçük Gelin, Küstüm Çiçeği, Lale Devri, Mavi Kelebekler, Muhteşem Yüzyıl, Osmanlı Tokadı, Osmanlıda Derin Devlet, Ölümsüz Kahramanlar, Ömre Bedel, Öyle Bir Geçer Zaman ki,Poyraz Karayel, Racon, Reaksiyon, Sakarya Fırat, Seksenler, Sonbahar, Suskunlar, Süper Babaanne, Şefkat Tepe, Şubat, Umut Yolcuları, Umutsuz Ev Kadınları, Yalan Dünya, Yaprak Dökümü, Yasak, Yol Ayrımı ve 112 Acil..

Aydan Çakır, sinema, dizi ve oyunculuk dünyasının ilkleri arasına giriyor.

Bu listeye bakılıp ta başarıyı görmemek için kör olmak gerek..

Mülteci ve kıtlık filmlerin de ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine canı gönülden inanıyoruz tabi ki başarılarının devamını büyük bir hayranlıkla da istiyoruz.


GOYA


 

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2016, 21:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568