Aysun Kaya'nın Kıbrıs çıkarması

Seni sevmeyen ölsün'e film gibi klip

Aysun Kaya'nın Kıbrıs çıkarması
Ünlü yorumcu Aysun Kaya yeni klip çekimi için Kıbrıs’a adeta çıkarma yaptı. Geçtiğimiz ay piyasaya çıkardığı “Hoşgeldin Ömrüme” adlı maxi single çalışmasıyla müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Aysun Kaya, ikinci klibi “Seni Sevmeyen Ölsün”ün çekimlerini Kıbrıs’ta yaptı.

İKİ AYRI AYSUN KAYA

Sinemanın usta yönetmeni Avni Kütükoğlu’nun çektiği “Seni Sevmeyen Ölsün” için kamera karşısına geçen Aysun Kaya, Girne’deki Tango Tobuda Bar’da saatler süren çekimler için ter döktü. Bir dönem dillerden düşmeyen “Seni Sevmeyen Ölsün” şarkısının kilibinde iki rolü canlandıran Kaya, hem  ünlü bir şarkıcıyı hem de otelde çalışan bir işçi kadını canlandırdı. Aysun Kaya’nın Acapulco Hotel Resort Convention’da yapılan çekimlerine yerli ve yabancı turistlerde büyük ilgi gösterdi. Avni Kütükoğlu’nun yönettiği ve Yeşilçam filmlerini andıran klip çekimlerine KKTC medyası da büyük ilgi gösterdi. 
BAŞKAN ERDOĞAN’DAN TEŞEKKÜR YEMEĞİ
Girne’nin Esentepe ilçesinde yapılan çekimler sırasında Belediye Başkanı Cemal Erdoğan örnek bir mesafirperverlik gösterdi. Aysun Kaya, yönetmen Avni Kütüoğlu ve ekibe yemek veren Başkan Erdoğan, klip çekimi için Kıbrıs’ı tercih etmeleri nedeniyle sanatçı ve ekibine teşekkür etti.

15 kişilik ekibiyle Kıbrıs’ta kamp kuran ünlü sanatçının üç gün süren çekimleri için Girne caddeleri Aysun Kaya’nın bilboordlarıyla donatıldı.

www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Nurettin SOYDAN

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2015, 21:33
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ismail
Ismail - 3 yıl Önce

harikasin.

SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568