Ayten Uncuoğlu üç filmle birden geliyor!

Olcay Ünal SERT haberi....

Ayten Uncuoğlu üç filmle birden geliyor!

Usta oyuncu Ayten Uncuoğlu, TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Aşkın Kanunu’ dizisinin yanı sıra üç ayrı sinema filmi ile izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yönetmenliğini Mehmet Eryılmaz’ın yaptığı ‘Misafir’ adlı sinema filminde Tamer Levent, Hale Akınlı, Zümrüt Ergin gibi başarılı tiyatro oyuncularıyla birlikte başrolleri paylaşan sanatçı, Alper Kul’un ‘Olur Olur’ adlı komedi filminde ise Yılmaz Gruda ile birlikte kamera karşısına geçti.

 Üçüncü olarak ‘Son Mektup Çanakkale’ adlı sinema filminde rol alan sanatçı 2015 yılında sevenlerinin karşısına yepyeni projelerle gelecek.  Ayten Uncuoğlu sinema filmleriyle ilgili olarak “Oynadığım üç karakter de birbirinden çok farklı. Biri dönem filmi, biri komedi filmi biri de dram filmi” dedi. 

Yönetmenliğini  Çağatay Tosun’un yaptığı, başrolleri Ceyda Düvenci, Mustafa Üstündağ, Beste Bereket, Bülent Şakrak, Yağmur Kaşifoğlu ve Ayten Uncuoğlu’nun paylaştığı TRT1’in iddialı dizisi ‘Aşkın Kanunu’nda ise  Mustafa Üstündağ’ın annesi ve Ceyda Düvenci’nin de kayınvalidesini canlandıran usta oyuncu performansıyla büyük beğeni topluyor.

Sanatçı “Orada da set çok keyifli, canlandırdığım karakter olağanüstü.” diyor.www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Olcay Ünal SERT
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2014, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568