Bayamın yorgunluğunu " Gönder Gitsin"

Red Arrow Entertainment bünyesindeki markaların en güçlülerinden biri olarak kabul gören Karga Seven Pictures’ın, Türkiye’deki ilk projesi “Gönder Gitsin” FOX ekranlarında yolculuğuna devam ediyor.

Bayamın yorgunluğunu " Gönder Gitsin"

Ekranların en farklı yarışma programı “Gönder Gitsin”, sıcak yaz akşamlarında bayram tadında bölümleriyle FOX izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Timur Acar’ın yaptığı “Gönder Gitsin” in 26 Haziran’daki üçüncü bölüm konukları “Şevkat Yerimdar” dizisinin başrol oyuncuları Özgürcan Çevik ve Başak Parlak olacak.
 
Alışılmışın bir hayli dışında bir formata sahip olan “Gönder Gitsin” de soruların cevapları dört şıklı fotoğraflardan oluşuyor. Soru ile beraber konu başlığına uygun olan üç fotoğraf ve uygun olmayan bir fotoğraf yarışmacıların karşısına çıkıyor. Yarışmacılar uygun olmayan fotoğrafı bulmaya çalışıyor. Uygun olmayan fotoğrafı bulan yarışmacılar büyük ödüle giden 10 soruluk yolda ilk önemli adımı atmış oluyor. Yarışmanın büyük ödülü ise tam 150.000 TL.  

Yarışmanın 26 Haziran'da yayınlanacak üçüncü bölümünün konukları Özgürcan Çevik ve Başak Parlak, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) için 150.000 TL’lik büyük ödüle ulaşmaya çalışacaklar. Sunucu Timur Acar ile Ankaralı oyuncu Özgürcan Çevik’in karşılıklı Ankara Havası oynaması keyifli dakikalar yaşatacak. Final etabından sonra Başak Parlak’ın da eşlik ettiği dansa tanıklık edeceğiniz bu büyük eğlenceyi sakın kaçırmayın.

Naz ÇEKEM

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2017, 10:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568