“Beni Böyle Sev“ dedi ve...

İzleyicilerden tam not aldı!

“Beni Böyle Sev“ dedi ve...
Başrolünde yer aldığı "Pis Yedili" dizisiyle tanınan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Eda Ece, yeni sezonda TRT'nin en sevilen dizilerinden "Beni Böyle Sev"e transfer olmuştu. 

Eda Ece hayranları sabırsızlıkla sezonun ilk bölümünü bekliyordu. Güzel ve başarılı oyuncunun fanları dizinin başlayacağı günün öncesinde Eda Ece'yi Twitter'da iki kez trend topic yaptı.

Pazartesi günü yayınlanan yeni sezonun ilk bölümünde doğal ve sıcak oyunculuğuyla başarılı bir performans sergileyen Eda Ece, hayranlarını fazlasıyla memnun etti ve hayranlarına yenilerini ekledi. Ünlü oyuncuya sosyal medyadan güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile ilgili çok sayıda tebrik mesajı yağdı. 

Eda Ece'nin yanı sıra, Alper Saldıran, Zeynep Çamcı, Güven Kıraç, Zafer Algöz, Umut Kurt, Ozan Osmanpaşaoğlu, Erdem Akakçe, Selen Uçer, Bala Atabek, Can Sipahi, Canberk Kuzu gibi ünlü ve başarılı oyuncuların yer aldığı dizi Pazartesi günleri saat 19.55’te yayınlanıyor.

Dizinin yönetmenliğini Levent Türkan, yapımcılığını ise BSK Yapım Çağrı Bingüller-Başak Bingüller yapmakta.www.yakamozyakut.com İstanbul  / Hande Karamanoğullar
Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2014, 17:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568