Benzersiz'in Teaser Afişi yayınlandı!

Nur Öksüz - İstanbul - 15 Eylül’de vizyona girecek film, sosyal medya ve PR çalışmalarını da gizem unsuru barındıran temasını destekler nitelikte yürütüyor.

Benzersiz'in Teaser Afişi yayınlandı!

Sürekli bir yeniliğe imza atan film, şimdi de teaser afişi ile gündemde. Henüz vizyon afişi yayınlanmayan filmin iddialı teaser afişi oldukça dikkat çekici. Filmin başrol oyuncusu Cemal Hünal’ın yer aldığı afiş, filmin temasını ve iddiasını da vurguluyor. Şimdiden oldukça merak uyandıran filmin, gişede de iyi bir başarı sağlayacağı öngörülüyor.

Yapımcılığı Lal Sanat Yapımcılık tarafından gerçekleştirilen ve vizyon için gün sayan Benzersiz görsel içerikleriyle sosyal medyayı beslemeye hız kesmeden devam ediyor. Cemal Hünal’ın eczacı karakteriyle başrolde olduğu yapımda ona Ekin Türkmen, Ruhi Sarı, Ebru Sarıtaş, Murat Parasayar, Selahattin Taşdöğen, Yakup Yavru, Haldun Boysan ve Nilüfer Aydan eşlik ediyor. Türkiye’nin ilk eczacı filmi olma unvanına sahip yapım aynı zamanda Türkiye’de kara mizah-gerilim türünün de ilk örneklerinden biri olacak.

FRAGMAN

Türkiye’nin ilk eczacı filmi olmasıyla özellikle eczacıların gündeminden düşmeyen film, sinemada farklı ve yeni bir şeyler izlemek isteyen seyircinin de yüzünü güldürecek.

Baştan sona seyirciyi etkisi altına alacak Benzersiz 15 Eylül’de sinemaseverlerin beğenisine sunulacak ve sinema sektöründe Türkiye’de yapılmamış bir film olarak gelecek nesillere örnek niteliğinde sektördeki yerini alacak.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2017, 16:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568