Böyle güzeli Coşkun kaçırır mı hiç

Tecavüzden korunmanın yollarını öğrenemedi

Böyle güzeli Coşkun kaçırır mı hiç

 Sevilen oyuncu Esra Sönmezer, çekimlerine Aydın’ın Kuşadası ilçesinde başlanan sinema filmi “Avanak Dedektör” ile yeni sezonda beyaz perdede bir kez daha boy gösterecek.

Hamit Şahin’in yapımcılığını üstlendiği sinema filminin yönetmen koltuğunda Metin Güngör oturuyor.

Bir cinayete tanıklık edip İstanbul’dan Kuşadası’na kaçan üç karakterin yaşam mücadelesinin anlatıldığı filmin, sonbahar aylarında vizyonda olması düşünülüyor. 

Filmde Esra Sönmezer yanında Yeşilçam’ın unutulmaz karakter oyuncusu Coşkun Göğen, nam-ı değer tecavüz Coşkun’da yer alıyor.

Her fırsatta “Bugüne kadar hiçbir kadına laf atmadım” demesine rağmen hafızalara tecavüzcü imajıyla yerleşen Coşkun Göğen, başarılı oyuncu Esra Sönmezer’in merak ettiği soruları yanıtlar mı bilinmez ama Sönmezer ilk fırsatta cevabını almak istiyor.


Esra Sönmezer “Bugüne kadar her filminde tecavüz eden Coşkun beyden en çok öğrenmek istediğim şey tecavüzden nasıl korunuruz sorusudur.

 Çok sempatik ve cana yakın bir kişilik olmasına rağmen bu soruyu sormaktan çekindim” dedi. Esra Sönmezer kafasındaki soruyu sormak için fırsat kollarken, filmin çekimleri de neşe içinde devam ediyor.

www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2015, 11:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568