Cannes'da "KADIN" rüzgarı

Mustafa Oğuzcan / İSTANBUL - İlk tanıtımından bu yana büyük ilgi uyandıran, yapımcılığını MED Yapım ve MF Yapım’ın üstlendiği “Kadın” 2017’nin merakla beklenen dizilerinden biri oldu.

Cannes'da "KADIN" rüzgarı
HABERİN GALERİSİ
“Kadın” Cannes'de

“Kadın” Cannes'de

Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen ve dünyanın en büyük televizyon endüstrisi fuarlarından biri olarak kabul edilen Uluslararası İletişim Programları Pazarı MIPCOM’a FOX’un yeni dizisi “Kadın” damgasını vurdu!

Hayatta yaşadığı tüm zorluklara rağmen çocuklarıyla beraber ayakta durmayı başaran güçlü bir kadını anlatan dizinin başrol oyuncuları Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un fuardaki uyumu  da katılımcıların ilgisini çekti.

İki oyuncu, dünya televizyon sektörünün en önemli mecralarına röportajlar verdi.
 
15 Ekim Pazar başlayan ve 3 gün süren televizyon fuarı MIPCOM, farklı ülkelerden televizyon kanalları, yapımcılar ve oyuncuları bir araya getirdi.

YAPIM: MED YAPIM VE MF YAPIM

YAPIMCILAR: FATİH AKSOY&FARUK BAYHAN

KANAL: FOX TV

YÖNETMEN: MERVE GİRGİN AYTEKİN
 
SENARYO: HANDE ALTAYLI

UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ

Genel Hikaye:
Kadın, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü.

Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır.

Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır.

Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Ekim 2017, 21:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568