Cem Yılmaz Marka Konferansı’nda Arif V 216'yı anlattı

Burcu Göksüzoğlu-İSTANBUL/Gazeteci Mirgün Cabas’ın moderatörlüğünü üstlendiği oturumda, Arçelik’in ana sponsoru olduğu Arif V 216 için çektiği reklam filmi ilk kez gösterildi.

Cem Yılmaz Marka Konferansı’nda Arif V 216'yı anlattı

Türkiye’nin lider ev teknolojileri markası Arçelik, iş dünyasının fikir platformu Marka Konferansı’na sponsor olarak destek verdi.

13-14 Aralık’ta Hilton Bomonti’de düzenlenen konferansta kahve yapan robotuyla ziyaretçileri karşılayan Arçelik, keyifli bir oturuma da ev sahipliği yaptı.

Sinema aşkı ve ortak değer olarak Yeşilçam” adlı oturumda gazeteci Mirgün Cabas ve ünlü komedyen Cem Yılmaz sahnedeydi.

Oturum, Arçelik’in ana sponsor olduğu, 5 Ocak’ta vizyona girecek Arif V 216 için çektiği reklam filminin gösterimiyle başladı.

Arçelik’in marka karakterleri Çelik ve Çelik Naz’ın da rol aldığı film izleyenlerin beğenisini topladı. 

 Arif V 216’da emeği geçen set çalışanları ve oyuncuların filmin çekim aşamalarıyla ilgili görüşlerini paylaştıkları röportajlardan oluşan bir video da izletildi.

Oturumda, Arif V 216’nın arkasında büyük bir emek bulunduğunu anlatan ünlü komedyen, kalabalık bir ekibin 1 yıl boyunca film için özveriyle çalıştığını söyledi.  Başarı için işini aşkla yapmanın önemini vurgulan Cem Yılmaz, “İşini aşkla yapmak yetmiyor. Bu aşkın karşılıklı olması, işin de size sevmesi lazım” dedi.

Arif V 216’da eski Yeşilçam filmlerine özlemi hicvettiğini anlatan Cem Yılmaz,  filmin “eğlenceli fırlama, komik”  olmasının yanı sıra ‘iyi insanlar sadece filmlerde mi olur” sorusuna yanıt aradığını söyledi. 

Özellikle büyük bütçeli yapımlarda sponsorların desteğinin önemine de vurgu yapan Cem Yılmaz, şöyle konuştu: “Filmin içindeki sponsor; filmin yapımında katkıda bulunan, ekibi bir araya getiren ekonomiye destek veren kuruluş anlamına geliyor. Bizim filmimizin sponsoru Arçelik de bu emeğe destek verdi.”


Bu yıl 18’incisi düzenlenen Marka Konferansı’nda yapay zeka, teknoloji ve yaşam biçimindeki değişim temaları dikkat çekti. 2 gün süren konferansta çeşitli konularda işinde uzman 62 konuşmacı sahne aldı.

Güncelleme Tarihi: 21 Aralık 2017, 17:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568