Çetin Tekindor ile oynamak çok heyecan vericiydi

Olcay Ünal Sert / İstanbul - Güzel ve başarılı oyuncu Ebru Şahin, 6 Ekim Cuma vizyona girecek olan yılın iddialı dram sinema filmi 'Babam' ile seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Çetin Tekindor ile oynamak çok heyecan vericiydi

18 yaşında kültürel baskılarla büyümüş, kabuğunu kırmaya çalışan bir genç kızı (Nilüfer) canlandıran Ebru Şahin; "Çetin Tekindor ile oynamak çok heyecan vericiydi.

İlk öğrendiğimde de çok heyecanlandım, kendisinde birşeyler öğrenebilmek, onu sette izlemek benim için büyük deneyim oldu" dedi.
 
Ebru Şahin canlandırdığı Nilüfer karakteriyle ilgili olarak; "Dünyaya meraklı gözlerle bakan, kendini bulmaya çalışan bir karakter.

Baskılardan dolayı hayallerini gerçekleştiremiyor. Feride'nin (Melisa Şenolsun ) hayatına girmesiyle kendini bulmaya başlayarak, cesareti artıyor." dedi.

Yapımını Durak Film’in, yönetmenliği Nihat Durak’ın, senaristliğini Nail Pelivan ve Nihat Durak’ın yaptığı, başrolleri Çetin Tekindor, Melisa Şenolsun, Berker Güven, Erkan Kolçak Köstendil ve Cezmi Baskın’ın paylaştığı 'Babam' filminde Ebru Şahin, Nilüfer karakterine hayat veriyor.  
 

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2017, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568