Davetsiz misafir Yarışmaya Geldik “ diyor!

Turgay Başyayla, yeni kanalı Beyaz Tv’de “Yarışmaya Geldik” programıyla ekran serüvenine devam ediyor.

Davetsiz misafir Yarışmaya Geldik “ diyor!

Davetsiz Misafir programıyla 4 yılda 800 bin km yol yaparak kırılması zor bir rekora imza atan Turgay Başyayla, yeni kanalı Beyaz Tv’de “Yarışmaya Geldik” programıyla ekran serüvenine devam ediyor. 

8 Eylül Pazartesi günü saat 16.15 de başlayacak olan program hafta içi her gün yayınlanacak. “Yarışmaya Geldik” diyerek her bölümde bir hanımın kapısını çalan Turgay Başyayla ve yarışmacı eğlenceli sohbetler eşliğinde keyifli bir yarışma gerçekleştirecek. 7 soru ve final etabından oluşacak olan “Yarışmaya Geldik” de yarışmacıları büyük hediyeler bekliyor.

“Gündüz kuşağında amacı reyting olan acımasız bir mücadele söz konusu. Zaman zaman benimde konuk olarak katıldığım bu programlarda bazen öyle konular işlenip öyle konuklar ekrana çıkarılıyor ki bir televizyoncu, Halk Müziği solisti  olarak ben bile şaşırıyorum. “Yarışmaya Geldik” le izleyiciye biz farklı bir alternatif sunarak, eğlendirmek, eğlendirirken de bilgilendirmek yegane amacımız. Sevgili hanımla pastaları,börekleri, tatlıları hazırlayın her an sizlerinde kapısını çalabilirim.” diyen Turgay Başyayla 8 Eylül Pazartesi 16.15 de Beyaz Tv ekranlarında. 

www.yakamozyakut.com İstanbul / Yüksel ESERGüncelleme Tarihi: 08 Eylül 2014, 19:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568