Deniz Akkaya Modacruz ve Bebecruz’da

Deniz Akkaya, Modacruz ve Bebecruz’da dolap açan ünlü simaların arasına katıldı. Stili ile her daim takipçilerinin beğenisini kazanan Akkaya, böylece hem gardırobunu düzenli tutuyor hem de kullanmadığı eşyaları değerlendiriyor

Deniz Akkaya Modacruz ve Bebecruz’da

Kızı Ayşe’nin birbirinden tatlı giysilerini de Bebecruz üzerinden annelerle buluşturuyor. 

Türkiye’nin en büyük moda odaklı pazaryeri Modacruz’da yüzbinlerce kadın özenle aldıkları fakat bazen hiç giymeyerek gardıroplarında unuttukları kıyafetlerini birbirleri ile paylaşıyor. Kullanıcılar hem sezonda bulamadıkları kıyafetlere hem de çok beğendikleri marka parçalara kolay ve tasarruflu şekilde ulaşıyor. İsterlerse de kendi gardıroplarındakileri satarak paylaşım ekonomisi içinde gelir elde ediyor. 

Bebecruz ise Modacruz’un bebeklere özel markası. Bebekler çok hızlı büyüdüğü için özenerek alınan onca güzel şey, yalnızca birkaç kez giyildikten sonra bir kenara koyuluyor. Bebecruz sayesinde artık küçük gelen kıyafetlerin yanı sıra, bebek arabası, bebek odası mobilyaları, emzirme aksesuarları ya da oyuncaklar gibi, bebeklerin yaşı sebebiyle artık kullanılmayan eşyalar da online olarak satılabiliyor.

Deniz Akkaya da geçtiğimiz günlerde bu döngüye katıldı. Kıyafetlerinin altındaki kullanıcı yorumlarına cevap yazarak, Modacruz ve Bebecruz ’un oluşturduğu sosyal ortamın da bir parçası haline geliyor. Türkiye’nin moda odaklı en büyük, en güvenilir ve prestijli pazaryerinde, stilini kullanıcılarla bir araya getiriyor.


Modacruz hakkında
Modacruz bünyesindeki 900’ü aşkın marka ve on binlerce ürünü içeren envanteri ile Türkiye’nin en büyük moda odaklı online pazar yeri platformu olarak öne çıkıyor. ‘Türkiye’nin en büyük gardırobu’ sloganı ile 2014 yılında yola çıkan site, bugün ayda 5 milyon kez ziyaret ediliyor. Kullanıcılarının prestijli ve güvenli bir platformda, kazançlı ve keyifli biçimde alışveriş yapmasını sağlıyor. Ücretsiz olarak üye olunabilen sitede kullanıcılar giymediği kıyafetlerini diğer modaseverlerle buluşturarak gelir elde edebiliyor veya dilediği orijinal marka ürünleri kolayca satın alabiliyor. Bu şekilde marka, kadınlar arasında paylaşım ekonomisini de destekliyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2016, 07:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568