Elif'de Cemre Melis Çınar zamanı

Ekranların ilgiyle takip edilen günlük dizi filmi “Elif” ile oyunculuk kariyerinde önemli bir çıkış yakalayan Cemre Melis Çınar, başarısının keyfini sürüyor.

Elif'de Cemre Melis Çınar zamanı

Yaz tatilini Kuzeni Deniz Önal'ın şirketi 28/11 'inde desteklediği Kilyos’ da açılan High beach isimli mekânda geçiriyor.

Yaz döneminde birçok fotomodellik ve reklam çekimleri de yapan Cemre Melis Çınar “İşlerim dolayısıyla İstanbul’dan uzaklaşamadım, tatilimi Kilyos sahillerinde geçirmek bana çok iyi geldi” dedi. “Elif” isimli günlük dizi film ’de başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Cemre Melis Çınar, Kilyos sahilinde gittiği High beach isimli mekânda da tüm gözler üzerindeydi. Dikkatli bakışlarını Cemre Melis Çınar’ın üzerinde ayıramayan tatilciler çoğu zaman boyunlarının dönme mesafesini de zorladılar. Artık dikkatlerin ve bakışların üzerinde olmasına alıştığını da ifade eden Cemre Melis Çınar “Elde ettiniz başarı, başkalarının size olan merakını çoğaltıyor, bunu bilerek oyunculuğu seçtim. Halimden memnunum” dedi.


Cemre Melis Çınar 


Selçuk Aka


 

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2016, 00:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568