Elif'in yakışıklısına Endonezya kancası

Elif isimli günlük dizi filmin yakışıklı jön oyuncusu Emre Kıvılcım, dizinin satıldığı 19 ülkede genç kızlar yanında yapımcılarında takibine girdi. 

Elif'in yakışıklısına Endonezya kancası
22 Kasım 2016 Salı 11:02


Satıldığı ülkelerde reyting sıralamasında zirvede kalmayı başaran günlük dizi filmin başarılı oyuncusu yurt dışında film yapımcıları tarafından aranılan isim oldu. Yakışıklılığı yanında oyunculuğuyla da beğeni toplayan Emre Kıvılcım, ilk yurt dışı çalışması için Endonezyalı film yapımcılarıyla el sıkıştı. 

Elif isimli günlük dizi filmin yapımcısı olan Green yapım adına menajerlik işlerini yürüten başarılı yapımcı İnci Gülen “Yurt dışından özellikle güney Amerika ülkelerinden Emre Kıvılcım ve bazı bayan oyuncularımıza ciddi teklifler geliyor. Bunları oyuncularımızın menfaatleri doğrultusunda en güzel şekliyle değerlendireceğiz” dedi. 

Mayıs ayı sonlarında Endonezya’da başlayacağı sinema filmi için sıkı hazırlıklara başlayan Emre Kıvılcım, işe at binme dersleriyle başladı. 


Binicilik dersleriyle film hazırlıklarına başlayan başarılı jön “Anlaşma gereği film senaryosu hakkında bir açıklama yapamıyorum, inanıyorum ki dünya pazarında önemli bir iş yapacak sinema filmiyle beyaz perdede olacağım” dedi.Selçuk Aka


 
banner380

İlgili Galeriler
banner379
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.