Emel Müftüoğlu, “ 360 derece ” döndü...

360 Derece Emel’ce’ adlı yepyeni bir talk-show programı ile geri dönen ünlü sanatçı Emel Müftüoğlu’nun programına Nilgün Belgün ve Kubat konuk oldu. 

Emel Müftüoğlu, “ 360 derece ” döndü...

Programda birbirinden özel ve bugüne kadar hiç bir yerde anlatmadıkları anılarını Emel Müftüoğlu’na anlatan Nilgün Belgün ve Kubat, keyifli sohbetlerinin yanı sıra ekranları başında izleyenlere şarkılar ve türkülerle müthiş bir eğlence yaşattılar...

Emel Müftüoğlu, özlediğiniz sohbetiyle 
20 Eylül Salı’dan itibaren 360 ekranlarında…
Projes Film’in yapımcılığını üstlendiği “360 derece Emel’ce” programı, 20 Eylül Salı saat 23:30’den itibaren haftaiçi Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma geceleri 360 ekranlarında seyirciyle buluşacak. 

“360 Derece Emel’ce”den Notlar

Nilgün Belgün
“Erkekleri artık çok iyi anlıyorum.”
Aşk evlilikleri ve flörtlerim oldu. Erkeğe yük getirmiyorum. Herkese keyifli anlarım kalıyor dolasıyla her şeyi kendim hallediyorum.

Emel Müftüoğlu ile dostuluklarının çok eskiye dayandığını ve yıllar önce müzik camiasından bir beyefendi ile flört ediyorken, onun sayesinde Emel Müftüoğlu ile tanıştıklarını anlatan  Nilgün Belgün, “Emel ile birlikte dedektiflik bile yaptıklarını ilk kez programda açıkladı. “Emel ile onu onun evine, basmaya gittik. Çünkü beni aldattığını farkettik. Onu iş üstünde yakalayalım dedik. Emel de o dönem aksiyon çok severdi.” Dedi. Nilgün Belgün sözlerine; “Bana turneye gidiyorum demişti ama ben yalan sölediğini hissettim.  İçime doğdu ve Emel’e evine gidelim...” dedim. “Sen gitmeyelim dedin ama yine de gittik. Emel Müftüoğlu’nun duvarlardan tırmandığımı hatırladığını anlatan oyuncu sonuç olarak  sözlerine “Yakaladım ve evden kibar bir şekilde çıktım” diye devam etti.

“Ben Metin Akpınar’a platonik aşıktım...”
Devekuşu Kabare’de daha tanınmamışken, yani tiyatroya yeni başladığı dönemlerde oynadığını dile getiren Belgün, Metin Akpınar’a çok uzun yıllar platonik olarak aşık olduğu anlattı. 

Sahnede 42.yılını doldurduğunu, şarkı söylemeyi sevdiğini anlatan usta oyuncu ve  dans etmeyi de Acun Ilıca’nın yarışmasından öğrendiğini dile getirdi. Çok beğendiği oyuncular arasında yeni nesil oyunculardan  Okan Yalıbıyık, Melisa Sözen ve Beren Saat olduğunu aktaran usta oyuncu,  Beren Saat’in öğrencisi olduğunu söyledi.

Kubat 
“İnsanlar, 13 yaşımda düğünlerinde şarkı söylemem için benden randevu alıyorlardı...”

 “360dereceEmel’ce”de 10 ila 18 yaşı arasında düğünlerde aranan bir star olduğunu anlatan Kubat, 13 yaşında insanlarınn ev telefonundan aradığını ve düğünlerinde şarkı söylemesi için randevu aldıklarını kahkahalar içinde anlattı.  Sözlerine; ”Ben de 13 yaşımda 4 ay sonrasına tarih veriyordum” diye devam eden sanatçı,  o yaşlarda full çalışıyordum, dedi.

Latin dansını çok seviyorum...”
Sahnede doğal stand-up yaptığını ve insanları esprileri ile eğlendirmekten keyif aldığını dile getiren Kubat, Latin dansını çok sevdiğini ve ufak ufak dersler aldığını da ekledi.

“Evlenmek için 40. Yaşımı bekledim...”
Eşinin birlikte olmaya başladıklarında Londra’da yaşadığını ve 4-5 yıllık uzaktan da olsa yürttükleri ilişkilerini resmiyete dökmek için 40.yaşını beklediğini söyleyen Kubat, eşine özellikle hamileliği esnasında çok yardımcı olduğunu belirtti. 


EMEL MÜFTÜOĞLU’nun 21-23 Eylül Haftası Konukları
21 EYLÜL ÇARŞAMBA 
Çok kısa bir sürede güzel sözleri, kararlı ve efendi duruşuyla erkek vokaller listesine adını yazdıran Buray, klarneti ağlatan, istediğinde güldüren, kısacası hayat veren adam Serkan Çağrı ve yanık sesi, şahan bakışlarının altında yatan yumuşacık kalbiyle hepimizin kalbini fetheden Berdan Mardini...

22 EYLÜL PERŞEMBE 
Pratik Bilgiler videolarıyla sosyal medyaya farklı bir soluk getiren eski televizyoncu şimdi ise kendi kanalının sahibi Uras Benlioğlu, herkesin dünyasında bir yer edinen, karizması ile gönüllerde taht kuran oyuncu Tamer Karadağlı ve şarkı sözleriyle duygulara tercüman olan, romantik şarkıların başarılı ismi Gökhan Türkmen 360 derece Emelce’de…

23 EYLÜL CUMA
Kod adı Ali Kundilli ile gerçek isminden daha çok sükse yapan, sosyal medya fenomeni Cem Gelinoğlu, içimizi parçalayan küçük Lamia’dan güzeller güzeli genç bir hanıma dönüşen Burçin Abdullah ve dizilerin ve filmlerin ağır abisi Emir Benderlioğlu ve romantik şarkıları ile kalbinizin telini titreten Hakan Altun şarkılarıyla 360 derece Emelce’ de…


Batuhan Zumrut


 

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2016, 22:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568