Endonezyalı kadınların sanal aşkı

Emre Kıvılcım oyunculuğu ve karizmasıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Endonezyalı kadınların sanal aşkı

2. sezonunda da ekranların fenomeni olmaya devam eden “Elif” isimli günlük dizinin sevilen oyuncusu Emre Kıvılcım oyunculuğu ve karizmasıyla dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Yurt içi ve yurt dışında hayran kitlesini arttıran Emre Kıvılcım “Birçok ülkeden çok güzel tepkiler alıyoruz ve çok yoğun bir ilgi var. Beni en çok Endonezya’daki sevenlerim şaşırttı” dedi. Endonezya’da izlenme oranlarında zirveye yerleşen dizi film oyuncuları SCTV davetlisi olarak katıldıkları programda izdiham yaşandı.Kadın hayranlarının imza almak yerine sıraya girip Emre Kıvılcım’ın sakalını, bıyığını ve kirpiklerini okşayıp gitmeleri başarılı oyuncuyu çok şaşırttı.

Özel gecede sahne alan Endonezya’nın mega star ismi Syahrini ve bir çok ünlü isim sahnede diziye beğenilerini anlatmalarının ardından Emre Kıvılcım’ın sakallarını okşamasıyla hayranlarından kopan çığlıklar geceye damga vurdu. Başarılı oyuncu Emre Kıvılcım “Endonezya’da işimizin zirvede olmasından çok Endonezyalı hanımların sakal aşkı bugüne kadar duymadığım bir seven kitlesiyle karşılaştırdı” dedi


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA


Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2015, 00:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568