‘Etkili Ekip Çalışması’nı Ezel Akay’dan dinleyin

Gülnur Bayrak / İSTANBUL - Herkes bir takımın parçası olabilir ama etkili ekip çalışması, üretkenliğe giden yolda kilit görevi görmektedir.

‘Etkili Ekip Çalışması’nı  Ezel Akay’dan dinleyin

Günümüzde işletme yönetiminin dışında her alanda karşımıza çıkan etkili ekip çalışması, üretkenliğe giden yolda kilit görevi görmektedir. Ortak hedef doğrultusunda çıkılan bu yolda güçlü bir ekip lideri, güven ortamı oluşturmaya yardımcı olmanın dışında görünen hiyerarşiyi ortadan kaldırarak yatay çalışmanın ve herkesin bir söz sahibi olduğunun yolunu açmaktadır. Öte yandan bir şirketin sürdürülebilir büyümedeki en önemli parametresi de, ekip çalışması ve ekibi etkin bir biçimde yönlendiren lideridir. 

Peki, Etkili bir Ekip Çalışması nasıl kurgulanmalıdır? Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden ve www.unlulerdenegitim.com’un eğitmenlerinden Ezel Akay’a göre; başarılı ekip oluşturmada ekip dinamiklerini iyi kurgulamak gerekiyor. www.unlulerdenegitim.com üzerinden takipçilerine seslenen Akay, ‘Başarılı Bir Kariyer için Tercihlerimiz’, ‘Bir Üretim Modeli Olarak Sinema’, ‘Olumsuzluklara Rağmen Başarmak’, ‘Ekip İçi Çatışma’, ‘Ekip İçi Motivasyon’ ve  ‘Delegasyon’ konu başlıklarıyla etkili bir ekip çalışmasının tüm detaylarını takipçileriyle paylaşıyor. Yönetmenlik kariyeri boyunca oluşturduğu ekip süreçlerini de www.unlulerdenegitim.com üzerinden paylaşan Ezel Akay, sinema endüstrisinde iyi bir iş çıkarmak için ekip oluşturmanın önemine değiniyor.  

Kişisel gelişimine katkı sağlanın bir ‘tık’ yolu…
İki genç girişimci tarafından yüzde 100 yerli sermayeyle kurulan Türkiye’nin ilk ve tek eğitim start-up projesi www.unlulerdenegitim.com, farklı sektörlerde hayatımıza dokunan 33 ünlü simayı takipçileriyle buluşturuyor. www.unlulerdenegitim.com eğitim portalı, sanat ve spor dünyasından birçok ünlü ismin deneyimlerini zaman ve mekandan kavramı dışında eğitim tutkunlarıyla buluşturmayı amaçlıyor. ‘Başarı İçin Kariyer Yönetimi’nden ‘Güzel Konuşmanın Şifresi’ne, ‘Etkili İletişim Teknikleri’nden ‘Performans Yönetimi’ne kadar birçok konuyu kişisel eğitimine önem verenlerin bir tık uzağına taşıyan portal; İlk 6 ayda toplam 200.000 tekil kullanıcının hayatına dokunmayı amaçlıyor. 

Editöre Not: Tüm eğitim videoları 29,9 TL (KDV dahil) şeklinde ücretlendirilmiştir. Videolar ortalama kaç 45 dakika ile 1 saat aralığındadır.
More Enstitü Eğitim & Danışmanlık Hizmetleri Hakkında: 2008 yılında Türkiye’nin özel eğitim markası olma vizyonu ile kurulan More Enstitü Eğitim & Danışmanlık Hizmetleri;  Türkiye’de Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından istihdam hizmetleri ile birlikte aynı anda akredite edilmiş 2 eğitim kurumundan biri. Kurulduğu günden bugüne 1500’den fazla firmanın yönetim danışmanlığını, 5000’i aşkın firmanın da eğitim hizmetlerini başarıyla yürütmenin verdiği güçle More Enstitü; İlk Yardım Eğitim Merkezi, Mesleki Eğitim Merkezi, Sürekli Eğitim Merkezi, İstihdam Hizmetleri, Uzaktan Eğitim Merkezi, OSGB Hizmetleri ve Danışmanlık Hizmetleri gibi çeşitli hizmet alanlarında bireyler ve kurumlarla birlikte çalışıyor.  İŞKUR tarafından yetkilendirilmiş istihdam hizmetiyle de More Enstitü, 1000’i aşkın personelin öz geçmiş veri tabanı ile sektörün ihtiyacı olan mavi yaka, beyaz yaka, altın ve platin yaka personel istihdam hizmetlerini gerçekleştiriyor.

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2018, 07:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568