Focus 2015

Yine Warner Bros Pictures ...

Nicky, acemi con sanatçı Jess (Margot Robbie) ile romantik bir ilişki olur yanlış yönlendirme tecrübeli bir ustası olarak Will Smith yıldızlı. O ona ticaretin püf noktalarını öğreterek s ?? gibi, o çok yakın konfor için alır ve aniden onu koparır. Üç yıl sonra, eski alev ?? şimdi başarılı bir femme fatale ?? yüksek bahisli bir yarış arabasının devrenin ortasında Buenos Aires gösterir. Nicky ?? en yeni, çok tehlikeli düzeni ortasında, o bir döngü ?? ve oyunun kapalı erdirmek con adam için onun planlarını atar.

Margot Robbie ve Will Smith büyük bir çifti için yapabilir, ancak kurşun kadın rolü aslında Kristen Stewart gitti. Aktris kendi yaş farkı filmin romantik elemanı için çok büyük olduğunu açıklayan, Will Smith döküm sonra düştü.


Yönetmen: Glenn Ficarra  
Yazar: Glenn Ficarra 
Stüdyo: Warner Bros Pictures 
Oyuncular: Margot Robbie, Will Smith, Rodrigo Santoro 


Will Smith stars as Nicky, a seasoned master of misdirection who becomes romantically involved with novice con artist Jess (Margot Robbie). As he’s teaching her the tricks of the trade, she gets too close for comfort and he abruptly breaks it off. Three years later, the former flame—now an accomplished femme fatale—shows up in Buenos Aires in the middle of the high stakes racecar circuit. In the midst of Nicky’s latest, very dangerous scheme, she throws his plans for a loop…and the consummate con man off his game.

Margot Robbie and Will Smith may make for a great pair, but the lead female role originally went to Kristen Stewart. The actress dropped out after the casting of Will Smith, explaining that their age gap was too large for the romance element of the film.

Director: Glenn Ficarra 
Writer: Glenn Ficarra 
Studio: Warner Bros Pictures
Cast: Margot Robbie, Will Smith, Rodrigo Santoro
Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2014, 13:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568