Geçmişin intikamını almaya geldi

Endemol Shine Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği, başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan Saban, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştığı ‘Paramparça’ 76’ncı bölümü ile ekrana gelecek.  

Geçmişin intikamını almaya geldi

Yönetmenliği Altan Dönmez’e, senaryosu Yıldız Tunç’a ait olan ‘Paramparça’nın 17 Ekim  Pazartesi günü saat 20.00’de yayınlanacak yeni bölümünde, Cihan ve Harun’un peşinde olan Selma’nın sırrı ortaya çıkacak. 

ASUMAN’IN TALEBİ DİLARA’YI ÇILDIRTIYOR
Polislerin ifade için götürdüğü Harun, kendisini ihbar edenin kimliğini öğrenir. Dilara’nın Harun’u affedebilmek için tek şartı vardır; Harun’un Maide Hanım’ı ihbar etmesi... Halası ve karısı arasında kalan Harun, Asuman’ın gösterdiği yakınlıktan da rahatsız olmaya başlamıştır. Harun ile Asuman arasındaki konuşmaya şahit olan Dilara çileden çıkar.  

DENİZ’E BÜYÜK ŞOK
Burhan Bey, oğlu Deniz’i geri kazanabilmek için Cansu’yla buluşur. Cansu’nun geçirdiği kaza ise sağlık durumunun ciddiyetini ortaya çıkarır. Burhan Bey’in pes etmeye niyeti yoktur. Deniz’i masumiyetine inandırır ama Deniz, babasıyla ilgili çok daha büyük bir gerçeği öğrenecektir…

SELMA KİMİN TARAFINDA? 
Hazal şirkette çok büyük bir hata yapar. Hazal’ın peşine düşen Ozan, Hazal’ın şoke edici sırrını öğrenirken yanında Cihan da vardır. Günlerdir takip ettiği Cihan’ın karşısına çıkan Selma, ona işbirliği teklifinde bulunur. Cihan geçmişin intikamını almaya gelen bu kadından duyduklarına inanmak istemez ancak Selma’nın Harun ile de görüşmesi dengeleri değiştirir.  


PARAMPARÇA | 76. BÖLÜM | 17 EKİM PAZARTESİ | 20.00 |STAR TV 

KÜNYE
YAPIM: ENDEMOL SHINE TÜRKİYE
YAPIMCILAR: GÖKHAN TATARER, H.HAKAN EREN
DRAMALAR DİREKTÖRÜ: CENGİZ DEVECİ 
PROJE TASARIM: HÜLYA VURAL, GÖKHAN TATARER, CENGİZ DEVECİ
YÖNETMEN: ALTAN DÖNMEZ
SENARYO: YILDIZ TUNÇ 
MÜZİK: AYŞE ÖNDER, MAYKİ – MURAT BAŞARAN, ÜMİT ÖNDER, KALAN MÜZİK
SANAT YÖNETMENİ: NİLÜFER UZUN DEVECİ
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: VOLKAN AK; CUMHUR AKSU
OYUNCULAR
CİHAN: ERKAN PETEKKAYA, DİLARA: EBRU ÖZKAN SABAN, HARUN: BARIŞ FALAY, ASUMAN: MİNE TUGAY, ÖZKAN: TOLGA TEKİN, SELMA: SİNEM ÖZTÜRK USLU, KERİMAN: NURSEL KÖSE, CANDAN: AHU YAĞTU, BURHAN: TANER TURAN, HAZAL: ALİNA BOZ, OZAN: BURAK TOZKOPARAN, CANSU: LEYLA TANLAR, DENİZ: CEYHUN MENGİROĞLU, MİTHAT: SARPCAN KÖROĞLU VE RAHMİ: CİVAN CANOVA VE MAİDE: HÜMEYRA 
İZEL NAZ ERTAN 
PELİN ÖZDEMİR

 
Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2016, 22:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner571

banner141

banner557

banner560

banner568