Halktan bu olaya tepki yağıyor

Usta sunucu Serap Paköz’ün sunumuyla, hafta içi her gün 17:00’de tv8 ekranlarında seyirciyi ekrana kilitleyen program ‘Gerçeğin Peşinde’ tüm hızıyla devam ediyor.

Halktan bu olaya tepki yağıyor

Annesini öldürdüğü iddia edilen ve kardeşinin karısıyla kaçan Hilmi ve  Zeynep, dünkü bölümde telefon bağlantısıyla canlı yayına bağlandı.

Hilmi, kardeşi Mahmut’un Zeynep’i alkole alıştırdığını ve gazinoda zorla çalıştırmak istediğini söyledi. Zeynep’in bu nedenle eşinin öz kardeşine aşık olduğu ve çocuklarını bırakıp kaçtığı iddia edildi. Zeynep’in canlı yayında çocuklarını bir daha görmek istemediğini söylemesi, izleyicilerden büyük tepki aldı. Canlı yayına bağlanan halk, çocuklara sahip çıkmak istedi. 

Serap Paköz’den yayıncılık örneği’
Deneyimli sunucu Serap Paköz, dünkü programda aldığı kararla bir kere daha duyarlılık sahibi bir yayıncı olduğunu gösterdi. Paköz,  amcalarıyla kaçan anneleri yüzünden çocukların psikolojilerinin bozulmaması için, yayında bu ilişkiyle ilgili konuşmayacağını söyledi. Stüdyoda bulunan ve telefon bağlantısıyla canlı yayına bağlanan izleyiciler, Serap Paköz’ü bu kararından dolayı kutladı.  

‘Zihinsel engelli Güray Tosun’u akrabalarından biri mi öldürdü?’

21 yaşındaki zihinsel engelli Güray Tosun’un şüpheli ölümü dünkü programda tartışılmaya başlandı. 4 gün boyunca cesedi bulunamayan ve jandarma tarafından teyzesinin bahçesindeki samanlıkta bulunan Güray’ın, bulunduğunda çıplak ve ellerinin bağlı olduğu iddia ediliyor.

Köy halkı Güray’ı aile içerisinden birinin öldürmüş olduğunu neden düşünüyor?

Serap Paköz, soruların yanıtlarını aramaya hafta içi her gün 17.00’de aramaya devam ediyor. 

Ebru AYAZ

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 01:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568