Hayatınızı değiştirecek uygulama " Sinemia App "

Sinemia Özel Sinema Kulübü, mobil uygulamasını yeniledi.

Hayatınızı değiştirecek uygulama " Sinemia App "

Yalnızca Sinemia üyelerini değil, tüm sinemaseverleri aynı çatı altında buluşturacak uygulama, teknolojinin gücü ile sinema deneyimini çok daha kolay, eğlenceli ve sosyal bir boyuta taşıyacak bir inovasyon niteliğinde. Sinema denilince akla gelen tüm detaylara ulaşmak şimdi her zamankinden daha kolay. Bu yepyeni deneyim, sinemaseverin hayatına bildiklerinin ötesinde bambaşka bir renk katacak.

Teknoloji sinema aşkını zirveye taşıyor
Sinemia app’in yeni eklenen özellikleri bir hayli fazla. www.sinemia.com üzerinden erişilebilen içeriklerin tümü ve çok daha fazlası şimdi uygulamada yer alıyor. Kullanıcı vizyondaki filmler, fragmanlar, film yorumları ve puanlarının yanı sıra, lokasyon bazlı teknolojiler yardımıyla yakınındaki seansları ve sinema salonuna nasıl gidebileceği bilgisine de erişebiliyor. Canlı destek ekibinin Sinemia üyelerine 7/24 destek vereceği sistem üzerinde zaman ve kişi bazlı kampanyalardan faydalanmak, ileri tarihli bilet almak mümkün oluyor. Sinema içinde indirimli içecek, yiyecek alımı yapmak hatta çevredeki restoran, kafelerden indirim almak da uygulamanın sunduğu özelliklerden.

Sinemanın sosyal medyası kendi fenomenlerini yaratacak
Sinemia’nın yeni mobil uygulamasında kullanıcılar tam bir sosyal medya deneyimi yaşayacak. Ünlülerin, arkadaşlarının veya uygulamanın oluşturdukları listeleri takip edebilecek, bunları ve uygulamanın veri tabanındaki tüm filmleri yorumlayabilecekler. Kullanıcılar kendi liste ve önerilerini oluşturacak, kendine özel film önerileri alabilecekler. Ayrıca sinema dünyasından son haberleri de kendi özelleştirmelerine bağlı olarak anında yakalayabilecekler. Yayına girdiği ilk gün yüzbinlerce etkileşim gerçekleşen Sinemia app, şimdiden kendi fenomenlerini yaratmaya başladı.

Yılsonunda 20 ülkede aktif olacak
Yeni mobil uygulama, Sinemia’nın kuruluş döneminden bugüne kadar gelen hızlı büyüme sürecinin ivmesini daha da yükseltecek. Sinemia Kurucusu Rıfat Oğuz, “Sinemia uygulamasını bu yılsonunda 20 ülkede aktif hale getirmek için çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor” dedi.


Sinemia dünyasıyla en hızlı şekilde tanışmak için şimdi Google Play ve Apple Store üzerinden veya www.sinemia.com/get-app adresinden  uygulamayı indirebilirsiniz.
Didem Oğuz


 

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2016, 23:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568