Hazal Şenel “Absürd komedi riskli bir tür”

Hazal Şenel gördüğü ilgiden bir hayli  memnun. 

Yönetmenliğini Gani Müjde’nin yaptığı ‘Bizans Oyunları’ –  ( Geym of Bizans ) adlı sinema filminde güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla dikkatleri üzerine çeken Hazal Şenel gördüğü ilgiden bir hayli  memnun. 

 Sinema filminde Ayçörek” (Tuvana Türkay)’in en yakın arkadaşı “Çiğbörek” karakterini canlandıran Şenel, “Oldukça renkli ve eğlenceli bir karakteri oynadım. Set ortamı da ekibimiz de mükemmel olduğu için çekerken çok eğlendik.“ dedi.  Tolgahan Sayışman ile aynı seti paylaşmanın keyifli olduğunu belirten Hazal Şenel, “Tolgahan Sayışman çok sıcak kanlı bir adam. Enerjisi pozitif olduğu için onunla çalışmak güzel.” dedi.


Absürd sinemanın neden çok fazla çekilmediğinin sorulması üzerine Hazal Şenel, “Bunu yapan sadece Gani Müjde. Kendisi bu türün öncüsü. Biraz riskli bir tür, eleştiriye çok açık. Beğenen tam beğenir, beğenmeyen de hiç beğenmez.  Bunun ortası yoktur. O yüzden bu riski alabilecek yönetmenlerde oldukça az. Gani Müjde varken kimse bu riski göze almak istemiyor olabilir.” dedi. 

 

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2016, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568