İkinci Şans

Oyuncular:Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Mesut Can Tomay, Afra Saraçoğlu, Berrin Arısoy Akhasanoğlu, Fulya Şirin, Anıl Altınöz, Aybike Turan, Duygu Çelebi, Füsun Erbulak

HABERİN GALERİSİ
İkinci Şans

İkinci Şans

Nurgül Yeşilçay ve Özcan Deniz'i yeniden bir araya getiren, Özcan Deniz'in senaryosunu yazıp yönettiği İkinci Şans, geçmişleriyle yüzleşen iki zıt karakteri odağına alıyor.

Matematik öğretmeni olan çok güzel bir kadın Yasemin ile et restoranı sahibi karizmatik gurme Cemal'in yolları kesişir. Yasemin geçmişte yaşadığı yanlış evliliğin yaralarını sarmaya çalışan, attığı adımlara dikkat eden bir annedir. Cemal ise sosyal, geçmişinden kurtulmak isteyen gamsız bir adamdır. Bu zıt karakterli ikilinin tanışması önce kavgalı olacaksa da zamanla hüzünlü bir aşka dönüşecektir. Geçmişlerinin derinlerine indiklerinde ikisinin de ikinci bir şansa ihtiyacı olduğu ortaya çıkar.


Film Adı: İkinci Şans
Film Türü: Aşk, Dram
Yönetmen: Özcan Deniz
Senaryo: Özcan Deniz.
Yapımcılar:Şükrü Avşar .
Görüntü Yönetmeni : Olcay Oğuz.
Müzik: Mithat Can Özer.
Oyuncular:Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Mesut Can Tomay, Afra Saraçoğlu, Berrin Arısoy Akhasanoğlu, Fulya Şirin, Anıl Altınöz, Aybike Turan, Duygu Çelebi, Füsun Erbulak .
Dağıtım:Mars Dağıtım .
 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2016, 19:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568