Interstellar (2014)

Yönetmen: Christopher Nolan

With our time on Earth coming to an end, a team of explorers undertakes the most important mission in human history; traveling beyond this galaxy to discover whether mankind has a future among the stars.

To say that Director Christopher Nolan likes working with infamous Composer Hans Zimmer is an understatement. Out of Christopher's last six films, Hans has been the Composer on all of them except one:

Interstellar
The Dark Knight Rises 
Inception 
The Dark Knight 
The Prestige (Did not work together)
Batman Begins


Yeryüzünde bizim zaman sona geliyor, kaşifler bir ekip insanlık tarihinin en önemli misyonu üstlenir; Bu galaksinin ötesinde seyahat insanlığın yıldızları arasında bir geleceği olup olmadığını keşfetmek için. 


Christopher Nolan rezil Besteci Hans Zimmer çalışmayı seviyor ki Direktörü bir ifade olduğunu söylemek için.

Christopher son altı filmlerin dışında, Hans biri dışında hepsinin üzerinde Besteci olmuştur: Yıldızlararası Dark Knight Rises Inception Dark Knight (birlikte çalışmak değil mi) Prestige Batman Begins

insan uzay seyahati ile ilgili sınırlamaları aşmak ve yıldızlararası yolculuğa katılan engin mesafeleri fethetmek için yeni keşfedilen solucan deliğinin yararlanabilir kaşifler bir grup maceralarını anlatıyor.Yönetmen: Christopher Nolan
Yazar: Jonathan Nolan
Stüdyo: Paramount Pictures
Oyuncular: Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain


Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2014, 15:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568