Kaan Yılmaz Sinem Kobal ile...

Tüm dikkatleri üzerine çekti..

Kaan Yılmaz Sinem Kobal ile...
 KAAN YILMAZ 'TİBET' KARAKTERİYLE TÜM DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKTİ
Yapımcılığını TMC’den Erol Avcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Türkan Derya’nın üstlendiği,  başrolleri Bennu Yıldırımlar, Sinem Kobal, Selma Ergeç, Timuçin Esen, Fırat Çelik ve ’Kaan Yılmazın paylaştığı “Gönül işleri” ilk bölümüyle Star TV’de büyük beğeni topladı.

Üç kız kardeşin hikayesinin anlatıldığı dizide Tibet karakterini canlandıran Kaan Yılmaz yeni rolüyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Gönül İşleri dizisinde zengin bir annenin şımarık oğlu Tibet’i canlandıran Kaan Yılmaz,  dizinin ilk bölümünde seyircinin büyük beğenisini topladı. Yılmaz, “Tibet  aslında anne baskısı altında büyümüş, hayatı doğru anlamayan bir karakter. O yüzden biraz kaba algılanılıyor.  Güç gösterisi yüzünden de sesi fazla çıkanlardan…“ diyor.

Dizide Sinem Kobal’ın (Sevda) sevgilisini canlandıran yakışıklı oyuncu, “Bu projede yer aldığım için çok mutluyum. Senaryoyu ilk okuduğumda çok beğendim.  Sinem Kobal  ile de uyumlu bir partner olduk. Onunla oynamak çok güzel. Kendisi de çok şeker.” dedi. www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Olcay Ünal SERET
Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2014, 17:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568