Kadın'da Selin Şekerci sürprizi

Tolga Eroğlu / İSTANBUL -14 Kasım Salı akşamı yayınlanan "Kadın" dizisinin son bölümünde ünlü oyuncu Selin Şekerci, yakın arkadaşı Özge Özpirinçci ve severek izlediği Kadın dizisine destek verdi. 

Kadın'da Selin Şekerci sürprizi
HABERİN GALERİSİ
“Kadın” Cannes'de

“Kadın” Cannes'de

Beğenilen oyuncu Selin Şekerci dizi için “haydi söyle” isimli fenomen şarkıyı seslendirdi. 

Yapımcılığını Med Yapım ve Mf Yapım’ın üstlendiği ‘Kadın ’’ dizisinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’a Bennu Yıldırımlar,  Ayça Erturan, Ece Özdikici , Şerif Erol, Seray Kaya, Feyyaz Duman ,Devrim Özder Akın, Kübra Süzgün ve  Ali Semi Sefil eşlik ediyor. 

Genel Hikaye:
Kadın, hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin, Bahar’ın öyküsü. Annesi tarafından sekiz yaşındayken terkedilen Bahar, daha sonra babaannesini ve babasını da kaybeder ve hayatta yapayalnız olduğunu düşündüğü günlerde delicesine bir aşkla bağlandığı Sarp’la tanışır. Ancak mutlu bir evliliğin ve iki çocuğun ardından beklenmedik şekilde hayatını kaybeden Sarp, Bahar’ın geçmişe borcu ve bağlantısı olmuştur. Onun anıları, onunla yaşadıklarını her gün yeniden yaşamakta ve kalbini başka birine kapatmıştır. Ancak onu sekiz yaşında terk eden annesinin ve ailesinin hayatına yeniden girişi, taşınmak zorunda olduğu yeni mahallesi onun önünde beklenmedik kapılar açacaktır. Kadın, yaşam mücadelesini sırtlamış kadınların hayatlarını sade bir gerçeklikle ekrana taşıyor.

 YAPIM: MED YAPIM VE MF YAPIM

YAPIMCILAR: FATİH AKSOY&FARUK BAYHAN

KANAL: FOX TV

YÖNETMEN: MERVE GİRGİN AYTEKİN
 
SENARYO: HANDE ALTAYLI

UYGULAYICI YAPIMCI: SUZAN SÜMELİ

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2017, 02:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568