Kadınların şifresini çözen adam!

Erdal Bilingen iddialı bir açıklamada bulundu.

Kadınların şifresini çözen adam!

Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu, İstanbul Devlet Tiyatrosunun da başarılı oyuncusu olan Erdal Bilingen, TV ekranlarında yer aldığı projelerle hayran kitlesini her geçen gün çoğaltıyor. 

Oyunculuğuyla dikkatleri her daim üzerine çekmeyi başaran Erdal Bilingen, “Oyunculuk sayesinde kadınların şifresini çözdüm” diyerek hayli iddialı bir açıklamada bulundu.


Bugüne kadar yüzlerce senaryo okuduğunu ifade eden sevilen oyuncu Erdal Bilingen “Senaryolarda sadece kendi oynayacağım rolü değil karşımdaki oyuncuyu da incelerim ve hayat vereceğim karakteri buna göre canlandırırım. Gördüm ki karşımda oynayan her kadının yapısı karmaşık, benim oynadığım karakterler hep düz ve sonuca odaklı. Kadınlar kendi takıntılarıyla çok fazla uğraştıklarından dolayı erkekleri rahat algılayamayıp, karmaşık yapılarını her zaman erkeklerin anlamasını bekliyorlar ama erkeklerin yapısında bu yok. Bu düşünceyle hareket eden erkek, kadınlarında şifresini çözmüş demektir” dedi. 

Kadınların şifrelerini çözen erkeğinde artık mutluluğu yakalamış olduğunu da savundu.www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2015, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568