Kafeden festivale

Selçuk Aka/İSTANBUL-Elif isimli günlük dizi filmin sevilen oyuncusu Nur Gürkan, Macide Haktanır karakterine oyunculuk gücüyle kattığı yorumla izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.

Kafeden festivale

Başarılı tiyatro oyuncusu Nur Gürkan, sahneye koyduğu tek kişilik oyunu “Nefertiti Silifke’de” ile başarılı yolculuğunu sürdürüyor.

Tiyatronun her yerde yapılabileceği iddiasında bulunan Nur Gürkan, Beşiktaş Wake Cup cafe çatısı altında gerçekleştirdiği gösterileriyle de ispatlıyor.

Kalimera derneği organizatörü Umur Özlüer “Bir gün kahve içmek için gittiğim bir mekânda son günlerde izlediğim en iyilerden bir oyun ve oyuncu performansı seyredeceğim aklıma gelmezdi.

Gerçekleştireceğimiz 13. Marmaris kadın ve sanat festivali için Nur Gürkan’la mutlaka anlaşacağız ve bu performansı izleteceğiz” dedi. 

Wake Cup cafe işletmecisi Salih Zeki Aslan “Artık kafe tarzı yerler sadece çay ve kahve içme yeri olmaktan çıkıp, kültüre ve sanata hizmet etmelidir” dedi.

Elif isimli günlük dizi filmin sevilen oyuncusu Nur Gürkan “Dizi filmler tiyatrocuların daha çabuk tanınmasında önemli rol oynuyor.


Tiyatrolar yaşıyorsa bunda televizyon ve tanınmışlığın önemi büyüktür” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2018, 15:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568