Kingsman: The Secret Service

Oyuncular: Colin Firth, Samuel L. Jackson, Taron Egerton, Mark Strong, Michael Caine, Sofia Boutella, Sophie Cookson, Mark Hamill.

Çizgi romandan beyaz perdeye uyarlanan ve Matthew Vaughn’un (Kick-Ass, X-Men First Class) yönettiği Kingsman : Gizli Servis kaba ancak gelecek vaad eden bir sokak serserisinin gizli servis eğitim programına dahil olmasını konu alıyor.Henüz beş yaşında iken Gary “Eggsy” Price, babasını gizli bir askeri görevde kaybeder.

Ailesi alışılmadık bir madalyayla ödüllendirilir ve aileye sadece bir kere yardım istemeleri için bir telefon numarası verilir.On yedi yıl sonra Eggsy (TARON EGERTON) annesinin evinde yaşayan ve işi olmayan bir gençtir. Trafikte yarattığı kaos sebebiyle tutuklanınca Eggsy madalyayı buradan kurtulmak için kullanır. Onu kurtaran Harry Hart (COLIN FIRTH) kusursuz bir ajandır ve hayatını Eggsy’nin babasına borçludur.

Eggsy, Harry’nin ona çalışanı olarak vaad ettiği kaliteli hayatı ve fırsatları öğrenmek için çok heycanlıdır. Bu pozisyon gizli bir bağımsız istihbarat servisi ajanıdır.

Eggsy kendisini her Kingsman ajanının geçmek zorunda olduğu rekabetli ve tehlikeli bir dizi ciddi testin içerisinde bulur. Aynı zamanda çok eğitimli , iyi bağlantıları olan insanların yanında serseri kimliği ona zorluklar yaratır. Bu sırada Harry, birçok akademisyen, bilim adamı ve ünlü insanların gizemli yok oluşlarının peşindedir ve bunlardan sorumlu olduğuna inandığı kişi Richmond Valentine’dır (SAMUEL L. JACKSON). Bir eko-savunucu olan Richmond Valentine ne pahasına olursa olsun dünyayı kurtarmak ve sonuçlarına herkesin katlanmasını isteyen bir teknoloji milyarderidir.Harry’nin yardımıyla Eggsy hem bir centilmen hem de bir ajan olmayı öğrenir. Ancak rakiplerini geçip Kingsman olmak tamamen onun elindedir.Acaba Harry ve Eggsy, Valentine’ın dahice planının arkasındaki rahatsız edici gerçeği öğrenebilecek mi?

Film Türü:Komedi
Orjinal Adı:Kingsman: The Secret Service
Yönetmen:Matthew Vaughn
Film Süresi:129 dk
Senaryo: Matthew Vaughn, Jane Goldman.
Yapımcılar: Matthew Vaughn.
Görüntü Yönetmeni : George Richmond.
Müzik: Henry Jackman, Matthew Margeson.
Oyuncular: Colin Firth, Samuel L. Jackson, Taron Egerton, Mark Strong, Michael Caine, Sofia Boutella, Sophie Cookson, Mark Hamill.
Dağıtım: Moments Ent.
Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2015, 20:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568