Kötü karekterin yufka yüreklisi

“Nefret edeni çok getirmeyin”

Kötü karekterin yufka yüreklisi

Elif isimli günlük dizi filmin kötü karakterini başarıyla canlandıran ünlü oyuncu Cemre Melis Çınar, izleyiciden tepki görse de, yakından tanıyanlardan yufka yüreğiyle takdir görüyor. 

Başarılı oyuncu çekim yaptıkları çiftlikte bulduğu, 2 aylık ve yaralı köpek yavrusunun her türlü tedavisini yaptırdı ve sahiplendi. Coco ismini verdiği köpeğini yanından ayırmayan Cemre Melis Çınar “Dizi çekimlerinde bile yanımda setin eğlencesi oldu” dedi. 

Elif isimli günlük dizi film de Arzu karakteriyle şimşekleri üzerine çeken Cemre Melis Çınar, sevilen yapımın yayınlandığı ülkelerdeki ödül törenine “Nefret edeni çok getirmeyin” uyarısıyla katılamıyor. Kendisine duyulan nefretin aslında kendisi için manevi ödül olduğunu savunan Cemre Melis Çınar “Oyunculuk böyle bir iş, bazen size yazılan iki satırla kötü, bazen de melek olursunuz. En önemlisi oyuncunun ne kadar inandırdığıdır” dedi.

Kanal 7 ekranlarının sevilen yapımı Elif’in başarılı oyuncusu Cemre Melis Çınar, izleyiciden ne kadar tepki görse de sevmekten vazgeçmiyor.www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2016, 07:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568