Medcezir, benim ikinci ailem gibiydi

Genç oyuncu Miray Daner, Milliyet Gazetesi’nden Fırat Özdemir’in sorularını cevapladı.

Medcezir, benim ikinci ailem gibiydi

Papatyam ile başlayan dizi hayatına, Medcezir’de “Beren” olarak devam eden ve yıldızı parlayan genç oyuncu, “Medcezir, benim ikinci ailem gibiydi.” Dedi.

Ekip olarak, enerjinin daima yüksek olduğunu belirten Daner, sözlerine devam etti…


“Medcezir’de muhteşem bir ekiple çalıştık. Kadronun içerisinde çok genç oyuncular vardı. Bu da enerjinin daima en yüksek seviyede olmasını sağlıyordu. Çok klasik olacak ama onlar benim ikinci ailem gibiydi. İyi-kötü her şeyi rahatça onlarla paylaşabiliyordum. Orada “Beren Beylice” karakterini canlandırıyordum. Beren, tam ergenlik çağında, istediği olana kadar direten, inatçı bir kızdı.”

Fırat Özdemir’in, “Üniversitede ne okuyacaksınız?” sorusuna, “Psikoloji okumak istiyorum. Annem de psikolog. İnsanların sorunlarını dinleme ve çözmeye karşı özel bir ilgim var diyebilirim. Yakın çevremdekiler, bir sorunu olduğu zaman beni ararlar. İnsanların sorunlarına çözüm bulabilmek, bir nebze de olsa onların sorunlarını hafifletebilmek, kendimi iyi hissettiriyor” diye cevap veren Miray Daner’in, oyunculuk ile ilgili hedefleri sorulduğunda ise; 

“Tabi ki büyük hedeflerim ve hayallerim var. Benim dileğim; kendim için gelebileceğim en üst noktada olabilmek. Belki çok uçuk bir hedef ama yurtdışında da bulunmak, orada da ülkemi temsil etmek istiyorum. İnanmak, başarmanın yarısıdır.” diye cevap vererek, hedeflerini büyük tuttuğu öğrenildi.
www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Suat ÜNAL

 

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2016, 22:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568