O.H.A gzel gösterimde

Kahkahalar durmadı!

O.H.A gzel gösterimde
“O.H.A: Oflu Hoca'yı Aramak” basın gösterimi Ortaköy Feriye Sineması'nda gerçekleştirildi. Yoğun izleyici katılımıyla gerçekleşen özel gösterimde kahkahalar eksik olmadı. 

Yönetmen Levent Soyarslan'ın konuşmasıyla başlayan geceye, Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, Nebil Özgentürk, Gazeteci Musa Ağacık, Fono Film’in Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Okan, ünlü yönetmen Yavuz Özkan ve Leman Dergisi Yazıişleri Müdürü Zafer Aknar gibi ünlü isimler katıldı. İzleyicilerin filmin sonunda hararetle tartıştığı gözlerden kaçmazken filmle ilgili yorumlar da ilk andan sosyal medyaya düşmeye başladı. 

Levent Soyaraslan'ın yönetmenliğini yaptığı, Altın Portakal ödüllü O.H.A, keskin ve aykırı mizahıyla önemli bir film. 90’lı yılların efsane karakteri Küfürbaz Oflu Hoca hakkında belgesel yapmak isteyen bir grup gencin ve onlara sponsor olan Karadenizli işadamı Ali Baltaoğlu'nun başlarına gelenlerin anlatıldığı filmde ekip küfürbaz Oflu Hoca'yı ararken anarşist Oflu Hoca'ya tosluyor, basit bir macera, büyük bir savaşa, madde ile mananın savaşına dönüşüyor. 
Mokümanter (Kurmaca belgesel) türündeki film, basın ve tanıtım hamleleriyle de çok konuşuluyor. Ali Baltaoğlu'nun at üzerinde verdiği poz ve arkasında yükselen dev projesinin işlendiği afiş çalışması Ortaköy'ün kalbinde yer alırken, afişleri tüm İstanbul'u sarmış durumda. 
Yeni nesil mizahı temsil eden, genç ve sert bir sinema filmi peşinde olanlar için “O.H.A: Oflu Hoca'yı Aramak”, 20 Mart'ta vizyonda.www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Erol IŞIK

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2015, 12:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568