Özlemce’de Aile İçi Şiddet Konuşuldu…

Duygular Aşk’a Geldi!

Özlemce’de Aile İçi Şiddet Konuşuldu…
Sevilen sunucu ve yorumcu Özlem Demir’in hazırlayıp kanal T ekranlarında izleyiciyle buluştuğu Özlemce programında bu hafta kadın ve kadına aile içi şiddet ve şiddete maruz kalan kadınların hukuki olarak ne yapmaları gerektiği ve ne tür hukuki hakları var, programın hukukçu konuklarıyla konuşuldu.

Her hafta farklı bir konuyu ele alan ve televizyon izleyicisine yararlı bilgiler sunan, izleyiciyi bilgilendiren sevilen sunucu ve yorumcu Özlem Demir, bu hafta da yine bilgiye doyuran bir programa imza attı.

Sevilen sunucu ve yorumcu Özlem Demir’in Kanal T televizyonunda her Salı akşamı 10 da izleyicisiyle buluştuğu Özlem’ce programının bu haftaki konukları genç hukukçulardı. Kadına ve aile içi şiddet konularının ele alınacağı programa konuk olarak avukat Ali Evlice ve hukukçu Sümeyye Küçük katıldı. Avukat Ali Evlice; kadınlarının eşlerinden boşanma ve boşanmaya sebep olan hukuki konu başlıklarında bilgileri televizyon izleyicisiyle paylaşırken hukukçu Sümeyye Küçük, kadına şiddet ve kadın cinayetleri ve tecavüz konularını konuştu. Yararlı bilgiler sunan hukukçular canlı telefon bağlantılarıyla da vatandaşın cevap aradığı soruları cevaplandırdı.

Ekran başındaki izleyiciye şiir ve müzik albümünden şiirler okuyarak keyif dolu saatler yaşatan sevilen sunucu Özlem Demir, konu aralarında; Adam Sanmıştım, Babam ve Karagözlüm ile Kavuşma şiirlerini okudu.

Dünyanın en saygın işadamlarına Anadolu mutfağı başta olmak üzere dünya mutfağından lezzetler tattıran dünyaca bilinen şeflerden ve günümüz yemek kitabı yazarı ve şiir yorumcusu Mehmet Sakarya’da yeni çıkacak olan albüm ve şiir kitabı öncesinde canlı yayın konuğuydu.

Televizyon programı yapımcı ve sunucusu aynı zamanda kendi yazdığı şiirleri ünlü şair ve radyo programcısı Murat İnce ile besteleyen dünya mutfağının saygın şeflerinden şair ve yorumcu Mehmet Sakarya aşk ve hüzünle duygu yoğunlaşması yaşatan şiirleriyle programı izleyenleri aşka sürükledi.


Magazin Gündemi programının ünlü yapımcı ve sunucusu aynı zamanda kanal T televizyonu magazin müdürü olan Kadir Balık, canlı yayında sürpriz yaparak Özlemce programına sürpriz yaptı. Ayaküstü keyifli sohbet etti. Ünlü magazinci Kadir Balık; Magazin Gündemi olarak da biz yakalayan değil, Magazin Gündemi’nde farklı ve olması gereken konuları işleyen bilgi içeren bir program yapmaktayız dedi.
www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Eyüp Kadir KILCI

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2015, 09:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568