​“Popçu olmasaydım, topçu olurdum”

Programda top sektiren güzel şarkıcı izleyenleri şaşırttı.

​“Popçu olmasaydım, topçu olurdum”

Derya Uluğ:Okyanus şarkısıyla yaza damga vuran, kalbi kırılanların, sıcaktan bunalanların imdadına su serpen Derya Uluğ da 360 Derece Emelce’ ye katılan diğer bir isim idi.


Programda söylediği şarkılar kadar sohbetiyle de beğeni toplayan Uluğ, popçu olmasaydım, topçu olurdum diyerek futbola olan ilgisinden bahsetti. Programda top sektiren güzel şarkıcı izleyenleri şaşırttı.

“Okyanus şarkısının nakar
atını kendime yazdım.”
Şarkının nakaratının kendisine ait olduğunu söyleyen güzel şarkıcı nakaratı kendi akılsızlığına yazdığını dile getirdi. “Kendimi 3.tekil şahıs olarak karşıma aldım ve akıllanmıyorsun kızım diye kendime yazdım” dedi. Kendimi zaman meyve veya çiçek yerine koyup yazdığım şarkılar bile oldun diye ekleyen Uluğ, şarkıyı ekran başında programı izleyenler ile paylaştı. 


İsyan şarkısının videosu ile yıldızı parlayan Ahmet Parlak programda, eskiden beri videolar çekip paylaştığını, müzik eğitmi olmamasına rağmen şarkı söylemeyi sevdiğini dile getirdi. Bu vesile ile “O Ses Türkiye” yarışmasının son bölümüne katıldığını ve Ebru Gündeş ile yaptıkları düetin tam 10 milyon izlenmeye ulaştığını anlattı. Eskiden de şarkı söylemesine rağmen artık daha çok programa çıktığını dile getiren Parlak, “Yavaş yavaş kendimi geliştirmek için programlara çıkıp daha çok çalışıyorum.” diye ekledi.
Eğlenceli sohbet esnasında Emel Müftüoğlu’nun “7 yaşında çalışmaya başladım. Serbest meslek yapıyordum.  Herşeyi satıyordum evdeki. Eski, yeni ne varsa topluyordum. Gazete, çivi, demir, herşey. O kadar tatlı geldi ki annemin yeni aldığı ütüyü bile sattım.” demesi üzerine “8 yaşında çalışmaya başladım. Ve kazandığım parayla hep ayakkabı alırdım.” diyen Parlak, Adana’dan Mersin’e ayakkabı satmak için trenle gidip geliyordum.” diye konuştu.
Programın 2. Bölümüne ekranların süperkahramanı Geniş Aile’nin Cevahir’i Ufuk Özkan, katıldı. Emel Müftüoğlu’nun sorularına gönül açıklığı ile yanıt veren yakışıklı oyuncu yeni projlerinden de bahsetti. “Sen Sağ Ben Selamat” isimli komedi filminde oynayan Özkan, sunduğu “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışma programından sonra yeni diziye başlayacağını duyurdu. 


"Sette bana Jenaratör Ufuk derlerdi…”

Çok huzurlu sakin bir hayatı olduğunu dile getiren Özkan, “41 yaşına gelmeme rağmen hala elimde programım vardır, saatli bir şekilde yaşıyorum. Okul hayatımdan beri bu böyle. Hatta çok ilginçtir, sette bana Jenaratör Ufuk derler. Çünkü sete ilk gelen jenaratördür ve ben de genelde onunla beraber gelirim sete” diyerek herkesi kahkahaya boğdu. Ufuk Özkan, Aşırı disiplinli bir insan olduğunun altını çizdi.
Batuhan Zümrüt

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2016, 08:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner560