REC 4: Apocalipsis

İspanyol korku filmi serisinin uzun süredir beklenen son bölümü

 Angela Vidal, the young television reporter who entered the building with the fireman, manages to make it out alive. But what the soldiers don’t know is that she carries the seed of the strange infection. She is to be taken to a provisional quarantine facility, a high-security installation where she will have to stay in isolation for several days. An old oil tanker, miles off shore and surrounded by water on all sides, has been especially equipped for the quarantine.

Director: Jaume Balaguero
Writer: Unknown Or Not Available
Studio: Magnet Releasing

İspanyol korku filmi serisinin uzun süredir beklenen son bölümünde, dev bir tankerin içinde sağ kalan bir grup insan, hayatlarını korumak için mutasyona uğramış zombi sürülerine meydan okuyor.[REC] 2´de yer alan akıl almaz olaylardan birkaç saat sonra özel bir askeri tim, genç muhabir Angela Vidal’ı Barselona’daki evinden kurtarır.

Angela, insanları şeytanileştiren bir zombi virüsünün yayılmasıyla vahşet evine dönen binadan kurtulan tek insandır. Gözlerini bir okyanus tankerinin yüksek korumalı karantina odasında açan Angela artık güvendedir. Gemideki diğer insanlar için ise bunu söylemek mümkün değil, zira tecrit edilmiş gemi ortamı sayesinde zombi virüsü mutasyona uğrayarak güçlenip, bedeni ve ruhu ele geçiren ölüm makinesine dönüşür.
Film Türü:Korku
Orjinal Adı:REC 4: Apocalipsis
Yönetmen:Jaume Balagueró

Film Süresi:96 dk
Senaryo::Jaume Balagueró, Manu Diez.
Yapımcı::Julio Fernandez.
Müzik:: Arnau Batalier.
Görüntü Yönetmeni:: Pablo Rosso.
Oyuncular::Manuela Velasco, Héctor Colomé, María Alfonsa Rosso, Paco Manzanedo.
Dağıtım:M3 Film.
Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2014, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568