Sadece İlahi Aşk'a İnanıyorum

Ekranların 5 sezondur sevilen yüzü Yaprak Durmaz bir süreliğine dinlenmeye çekildi.

Sadece İlahi Aşk'a İnanıyorum


Başarılı oyuncu “Kurtlar Vadisi”, “Şehrin Melekleri” , “Kaderimin Yazıldığı Gün” ve “Ağlatan Dans” gibi önemli yapımlarda izleyiciyle buluştu.


Güzelliği, oyunculuk kabiliyeti ve disiplinli çalışmasıyla yapımcıların takdirini toplayan ünlü oyuncu; Dizi setleri yorucu oluyor, 5 sezon durmadan çalıştım. Bedenimi ve yüzümü dinlendiriyorum, çalışmaya alışmış bir oyuncu olarak bu dönemi fazla uzatmak istemiyorum” dedi.

Birçok yapımın ekranlarda tutunamadığını ve işinde seçici olmak zorunda kaldığını ifade eden Yaprak Durmaz “ Gerçek ve ayakları yere basan hikayelerde oynamak beni tatmin ediyor. İzleyicinin de bu tarz yapımları sevdiğini düşünüyorum. Dönem işleri çok ilgimi çekiyor, yaşanmışlıkları yeniden yorumlamak oyuncu için farklı bir keyif” dedi.

Başrolünü oynadığı Mem u zin isimli dizideki zin karakterinin kendisi için çok özel olduğunu dile getiren Yaprak Durmaz “Oynadığım karakter hayata bakışımı değiştirdi. Yaşadığı aşkta ilahi aşka ulaşması beni çok etkiledi. Canlandırdığım karakterden sonra günümüzde yaşanan insani aşklar bana yalan geliyor. Bu saatten sonra sadece ilahi aşka inanıyorum” diyerek, insan ilişkilerindeki samimiyetsizliğe dikkat çekti.

Hayattaki en büyük tutkusunun oyunculuk olduğunu ifade eden Yaprak durmaz “Bizim işimizde insanlar sizi tanımadan ya çok seviyor ya da nefret edebiliyorlar, bu benim en büyük tatminim, işimdeki başarımı sokaktaki insanın tepkisiyle ölçüyorum” dedi.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA


 
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2016, 22:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568