Sen anlat Karadeniz'e kim dahil oldu?

Çağla/İSTANBUL-Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi Sen Anlat Karadeniz'e sürpriz bir isim katılıyor.

Sen anlat Karadeniz'e kim dahil oldu?

Atv’nin en sevilen dizilerinden biri olan Sen Anlat Karadeniz’e sürpriz bir isim dahil oluyor. Dizinin kadrosuna yeni dahil olan bu karakteri ise başarılı oyuncu İlayda Çevik canlandıracak.  Çevik, “Sen Anlat Karadeniz’de harika bir ekip ile çalışma fırsatı buldum. Osman Sınav gibi başarılı bir yönetmenle de aynı projede yer almak gurur verici. Çekimlerimiz Karadeniz’de devam ediyor. Buranın eşsiz doğasında çalışmak beni daha da heyecanlandırıyor” dedi.


Son 6 yılın en iyi çıkışını yapan dizi, geçmişte para karşılığı satıldığı adamın zulmünden kaçıp çocuğuyla birlikte Karadeniz’e sığınan Nefes’le, onu koruduğu için ailesinin büyük tepkisiyle karşılaşan Tahir’in imkânsız aşkını anlatıyor.

Heyecanla izlenen dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav otururken, senaristliğini Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem üstleniyor. 

Karadeniz’in eşsiz doğasında çekimlerine devam edilen dizi; Ulaş Tuna Astepe, İrem Helvacıoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Sinan Tuzcu, Gözde Kansu ve Öykü Gürman'ın yer aldığı geniş oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Güncelleme Tarihi: 23 Mart 2018, 07:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568