Serenay Sarıkaya ile "İzle ve Gör"

Sinem RİCHARDS - Serenay Sarıkaya ile #İzleveGör kampanyası için çektiği yeni reklam filminin backstage görüntüleri yayınlandı.

Serenay Sarıkaya ile "İzle ve Gör"

Head&Shoulders’ın Türkiye’deki ilk kadın marka elçisi olan Serenay Sarıkaya ile #İzleveGör kampanyası için çektiği yeni reklam filminin backstage görüntüleri yayınlandı.

Türkiye’nin en ünlü fotoğrafçılarından Nihat Odabaşı’nın objektifinden yansıyan backstage görüntüler, sadece Serenay Sarıkaya’nın beklenenin ötesine geçme hikayesini değil öncesindeki emeği ve tutkuyu da gözler önüne seriyor. 

Tavandan sarkıtılan bir kurdele üzerinde sergileyeceği aerial dans performansı için günlerce süren uzun soluklu bir çalışma gerçekleştiren Sarıkaya’nın dans tutkusu ve azmi, Nihat Odabaşı’nın kendine has tarzıyla ekranlara yansıyor.

Nihat Odabaşı, Head&Shoulders’ın argan yağlı yeni Supreme ürününün reklam filmi öncesindeki hazırlık sürecini anlatırken; Serenay Sarıkaya’nın dans derslerindeki antrenmanlarını, kendine olan güvenini ve yoğun çalışma temposuna yansıyan tutku ve keyif dolu anları hikayesine kattı. 

⃰ Temmuz 2016- Haziran 2017 arası Nielsen satış bilgilerine dayanan P&G hesaplamalarına göre Dünyanın 1 numaralı şampuanı Head&Shoulders

Güncelleme Tarihi: 13 Nisan 2018, 08:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568