Sinemia'dan bir yıllık sınırsız sinema bileti

Sinemia Özel Sinema Kulübü, düzenlediği sosyal medya yarışması ile takipçilerine bir yıllık Sinemia Premium Üyelik paketi hediye ediyor.

Sinemia'dan bir yıllık sınırsız sinema bileti

1 Aralık Perşembe gününe kadar sürecek yarışmanın kazananları, tam bir yıl boyunca Türkiye’nin 81 ilindeki tüm sinema salonlarında, istedikleri tüm filmleri hiçbir ücret ödemeden izleyebilecek. 

Sinemia’n olsa ne yapardın, videoya çek paylaş!
Yarışmaya katılmak ve bir yıllık Sinemia Premium üyeliği kazanmak için yapılması gerekenler çok basit. Öncelikle Sinemia’nın Instagram, Facebook ve Twitter hesapları takibe alınıyor. Sonrasında bir video çekerek, Sinemia’nın nasıl kullanıldığını anlatmak ya da Sinemia üyesi olduğunda neler yapacağını göstermek ve bu videoyu #BenceSinemia etiketiyle, üç hesaptan herhangi birinde paylaşmak yeterli oluyor. Katılımcılar ne kadar çok video yüklerse, şansları o kadar yükseliyor. Ayrıca videoların herkese açık şekilde paylaşılması, yani kullanıcının profilinde gizlilik ayarlarının açık olması gerekiyor. 

Sinemia Premium nedir? 
Sinemia Premium üyeleri belli bir aylık ücret karşılığında Türkiye’nin 81 ilindeki tüm salonlarda, her gün, her film ve her seansta sınırsız sinemaya gitme imkanı elde ediyor. Üyelik başvurusunda bulunan sinemaseverlere, Sinemia’ya özel banka kartı gönderiliyor. Üyeler diledikleri sinema salonunda Sinemia mobil uygulamasından girecekleri salonu seçiyorlar ve Sinemia kartlarını herhangi bir banka kartı gibi kullanarak, ek bir ücret ödemeden gişeden biletlerini alıyorlar. Sinemia Premium üyeliği, 2D, 3D, IMAX, MPX, Dolby Atmos, 4DX ve hatta D-BOX, Açık Hava Sinemaları ve VIP Salonlarda geçerli oluyor. Üyeler aynı zamanda gala ve ön gösterimlere katılma şansı yakalıyor.

Ayrıcalıklar sinemayla sınırlı değil
Sinemia Premium üyeleri sadece sinemada değil, diğer alışverişlerinde de pek çok ayrıcalığın tadını çıkarıyorlar. Şehrin en gözde mekanlarında 400'den fazla restoran, kafe ve şarküteride indirimlerden yararlanabiliyorlar. #BenceSinemia yarışmasının kazananları, Premium üyeliklerinin sürdüğü bir yıl boyunca tüm bu imkanlardan faydalanabilecekler.


Kampanyanın katılım koşullarına link üzerinden ulaşabilirsiniz.
https://www.sinemia.com/1-yillik-bedava-sinemia-katilim-kosullari

Başak Tanses
 

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 11:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568