Solace

Yönetmen: Afonso Poyart

Clancy, kızının ölümünden sonra emekli olan, evliliği sona eren ve sıradışı yeteneklere sahip bir adamdır.

Münzevi bir yaşamın içinde; geçmişten gelen gizemli ve acı dolu olayların hesaplaşmasını yaşarken, geleceği görme ve psişik yeteneklerini yaşamından uzak tutmaya çalışıyordur. Ancak FBI Özel Ajanı Joe Merriwether (Jeffrey Dean Morgan) ve Joe´nun genç ve şüpheci ortağı Katherine Cowles (Abbie Cornish), korkunç bir seri cinayet davasının çözümü için ondan başka kimsenin kendilerine yardım edemeyeceğine karar verirler.

Clancy’i davaya destek olması için ikna etmeye giderler ancak bu konuda kesinlikle FBI’la çalışmayacağını söyler. Ancak ziyaret sırasında Katherine’in geleceğiyle ilgili bazı görüntüler gören Clancy, fikrini değiştirir ve ekibe dahil olur. Clancy ve ekibin karşısında ise psişik güç konusunda baş etmekle zorlanacakları, zeki ve çok tehlikeli bir katil olan Charles Ambrose (Colin Farrell) vardır.

Anthony Hopkins'in başrolünde bulunduğu Solace, karmaşık bir cinayeti çözmeye çalışan dedektiflerin, Hopkins'in canlandırdığı emekli bir analist olan Dr. John Clancy'den yardım isterler. Psikopat katili Colin Farrell´ın canlandırdığı filmde ayrıca Jeffrey Dean Morgan ve Abbie Cornish gibi isimlerde yer almakta.


Film Adı: Solace
Film Türü: Gerilim
Film Süresi: 101 dk
Yönetmen: Afonso Poyart
Senaryo: Ted Griffin, Sean Bailey.
Yapımcılar: Tamer Üner, Emre Şahin, Kerem Özerdoğan, Kelly McPherson
Görüntü Yönetmeni:Brendan Galvin
Müzik: BT
Oyuncular: Colin Farrell, Anthony Hopkins, Jeffrey Dean Morgan, Jose Pablo Cantillo, Abbie Cornish.
Dağıtım: Pinema


 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2016, 19:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568