Spor spikeri dizi setinde

Galatasaray TV ekranlarının güzel spikerinin Fenerbahçe taraftarı olduğu hızla yayılınca televizyon yetkilileri, taraftarın hışmına uğramamak için güzel sunucunun işine son verdiler. 

Spor spikeri dizi setinde

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizi filmi Elif’de Zeynep karakteriyle dikkatleri çeken Gülçin Tunçok, oyunculuk kabiliyeti yanında güzelliğiyle de geniş bir hayran kitlesine sahip oldu. 

Müjdat Gezen sanat merkezinden oyunculuk dersleri alan fakat Galatasaray TV ekranlarında spor spikeri olarak işe başlayan Gülçin Tunçok, ekran ışığıyla kısa sürede işinde sivrilmeyi de başardı. Galatasaray TV ekranlarının güzel spikerinin Fenerbahçe taraftarı olduğu hızla yayılınca televizyon yetkilileri, taraftarın hışmına uğramamak için güzel sunucunun işine son verdiler. 

Kötü komşu ev sahibi yapar misali eğitimini aldığı asıl işi olan oyunculuğa geri dönen Gülçin Tunçok, kanal 7 ekranlarının sevilen yapımı “Elif” ile yoluna devam ediyor. Birçok ülkede yayınlanan “Elif” isimli günlük dizi sayesinde şöhretini başka ülkelere de taşıyan Gülçin Tunçok “Spor spikerliğini seviyordum ama her şey kısmet, ekranda her zaman işimi yaptım, yapmaya da devam ediyorum” dedi.


www.yakamozyakut.com.tr İstanbul / Selçuk AKA
             

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2016, 18:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568