Star Trek Sonsuzlluk serisine destek!

Bilim kurgu yapımlarının en başarılı örneklerinden biri olarak milyonlarca izleyiciyi kendine bağlayan Star Trek serisinin yeni filmi ‘Star Trek Sonsuzluk’ 26 Ağustos 2016 tarihinde Türkiye’de vizyona girecek.

Star Trek Sonsuzlluk serisine destek!

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi Enterprise, filmi tutkuyla takip eden izleyicilerin ve bilim kurgu hayranlarının merakla beklediği Star Trek Sonsuzluk’un partnerlerinden oldu.

Enterprise Rent-A-Car, filmin Türkiye galasının da ev sahipliğini yapacak.

Bugün 80 ülkede 9 bin ofis, 93 bin çalışan ve 1,7 milyonu aşan araç sayısıyla hizmet veren, Türkiye’de de 27 ilde 49 ofisi bulunan Enterprise Rent-A-Car, yarım asırdır uzayda nefes kesen maceralara atılan Enterprise gemisinin gizem ve heyecan dolu son macerasını, izleyicilerle buluşturacak. 

Star Trek Sonsuzluk yeni maceralarla dönüyor

Gene Roddenberry’nin yarattığı ve 2009’da J.J. Abrams tarafından yeniden uyarlanan, dünyaca ünlü Star Trek serisinin merakla beklenen yeni filmi "Star Trek Sonsuzluk" Justin Lin (Hızlı ve Öfkeli serisi) yönetmenliğinde geri dönüyor. Sonsuzluk’ta, Atılgan gemisinin ve cesur mürettebatının epik yolculuğu devam ederken, mürettebat uzayın bilinmeyen derinliklerinde  kendilerini ve federasyonun temsil ettiği her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşıyor.
Özlem Bulut


 
Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2016, 18:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner566

banner554

banner558

banner141

banner557

banner568